А.Герус: "На сьогодні не планується зміна жодних комунальних тарифів"

Україна не має наміру піднімати тарифи на комунальні послуги. Про це голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус повідомив під час брифінгу медіацентрі у Києві, повідомляє Українська енергетика.
 
"На сьогодні не планується зміна жодних комунальних тарифів. Таких процесів немає і такі питання не порушуються", - запевнив він.
 
Голова комітету зазначив, що споживачі повинні розуміти необхідність оплати послуг ЖКГ, а також і те, наскільки важливе для України стабільне функціонування енергетичного сектору.
 
"Це і наявність енергоресурсів, і гроші на ремонти та будівництво інфраструктури, електричних та газових мереж. Це наш спільний внесок, який може зробити кожен громадянин", - підкреслив Герус.
 
Нагадаємо, уряд зберіг дію ПСО на ринку електроенергії щодо населення до кінця жовтня 2022 року і, відповідно, тарифи у розмірі 1,44 грн/кВт-год для місячного обсягу споживання 250 кВт-год включно та 1,68 грн/кВт-год понад цей показник.
 

Крім того, ціни на газ для населення зафіксовані до кінця вересня на рівні річних базових пропозицій постачальників на 24 лютого 2022 року, що для більшості споживачів не перевищуватиме 8 грн/куб. м.  

09 Травня 2022 p. 11:37

Назад