Розроблено законопроєкт, який передбачає звільнення від сплати податку за викиди СО2

Міністерство енергетики України спільно з Державним агентством з енергозбереження та енергоефективності України та біоенергетичної асоціації розробили законопроект, який передбачає звільнення підприємств, які виробляють енергію з біопалива, від сплати податку за викиди СО2.
 
Про це повідомляє пресслужба Держенергоефективності.
 
Цей законопроект важливий для зменшення імпорту газу і активізації вітчизняної біоенергетики.
 
Глава правління біоенергетичної асоціації Георгій Гелетуха вважає, що сьогодні підприємства, які генерують енергію і спалюють біопаливо, є платниками податку за СО2. Але це не відповідає світовій практиці - біопаливо вважається СО2 нейтральним паливом, адже при його спалюванні утворюється стільки двоокису вуглецю, скільки було поглинуто рослинами під час росту.
 
Повідомляється, що прийняття законопроекту про позбавлення виробників енергії з біопалива сплати податку на СО2 сприятиме:
У Держенергоефективності стверджують, що при сприятливому інвестиційному кліматі на виробництво теплової енергії з біопалива можна перевести значну частину підприємств теплової генерації.

Раніше повідомлялося, що за станом на червень 2020 року частка відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в структурі виробництва електроенергії зросла вдвічі порівняно з червнем минулого року. 

26 Жовтня 2020 p. 10:20

Назад