ГоловнаНовини ЖКГВодопостачання«Черкасиводоканал» нагадує мешканцям про встановлення лічильника на воду

«Черкасиводоканал» нагадує мешканцям про встановлення лічильника на воду

Лічильник встановлюється спеціалізованою організацією, яка має ліцензію на проведення таких робіт.

На сьогодні майже 50 % черкащан перейшли на облік витрат води по лічильниках, що в свою чергу дає споживачам багато переваг. 

Про це «У.К.» повідомили у прес-служі КП «Черкасиводокнал».

 «Так, при вірному підході до витрачання води лічильник може стати засобом економії родинного бюджету. Таким чином, вигода від встановлення лічильника очевидна. Ви сплачуєте лише за ту воду, яку фактично витратили» - зазначив директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

Якщо споживач має бажання встановити прилад обліку, йому необхідно придбати лічильник. Лічильник встановлюється спеціалізованою організацією, яка має ліцензію на проведення таких робіт.

Після чого слід звернутися у Водоканал і взяти технічні умови для його встановлення. Встановивши лічильник, необхідно в абонвідділі КП «Черкасиводоканал» написати заяву на опломбування лічильників. Надалі йому призначають дату коли буде проведено опломбування. З того моменту розрахунок за спожиту воду здійснюється відповідно до показників приладів обліку.

Лічильники води, як і інші засоби вимірювальної техніки, періодично мають перевірятися (згідно із Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність»). Міжповірочний інтервал для лічильників зазначається в паспорті приладу (зазвичай, для водомірів він становить 3-4 роки).

За словами начальника енергослужби КП «Черкасиводоканал» Юрія Дернового, повірку приладів обліку води проводять спеціалізовані організації, зокрема і КП «Черкасиводоканал». Підприємство проводить увесь обсяг робіт, пов'язаних із повіркою лічильників — розпломбування, демонтаж, транспортування, повірка, монтаж та опломбування лічильників.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)