ГоловнаНовини ЖКГЖитлоЧернівецькі новобуди підняли рейтинги популярності

Чернівецькі новобуди підняли рейтинги популярності

Попит на первинну нерухомість у Чернівцях в жовтні в порівнянні з серпнем виріс на 55%.

Інтерес до придбання житла в новобудовах чернівчани почали проявляти ще у вересні, однак до активних дій перейшли тільки на початку жовтня. Таке істотне збільшення попиту в півтора рази пояснюється прагненням жителів вкласти свої заощадження в найбільш ліквідну нерухомість на тлі коливання курсу гривня-долар.

Якщо в серпні квартиру економ-класу в новобудові хотіли придбати 45% покупців, то вже в жовтні цей показник виріс до 60%. При цьому попит на об'єкти класу «бізнес» і «еліт» залишився на колишньому рівні.

«Так як ціни вторинної нерухомості в Україні номінуються в доларах, то найбільш прийнятним варіантом для заощадження коштів стало первинне житло, ціни якого виражені в гривнях. Квартири в будинках класу «економ» на початкових етапах будівництва найбільш цікаві з інвестиційної точки зору. Природно, люди намагаються зберегти зароблені гроші, побоюючись продовження падіння гривні», - інформує Vsemisto.info.

Що стосується переваг покупців за кількістю кімнат житла, що купується, то найбільшою популярністю користуються однокімнатні та двокімнатні квартири - 38% і 35% покупців відповідно. Трьох- і чотирикімнатні квартири традиційно менш популярні: вони цікавлять 13% і 8% покупців. Найбільша кількість угод в Чернівцях на первинному ринку - 69% - зафіксовано відносно квартир в спальних районах міста.

 
Коментарі (0)