ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняДніпропетровщина бореться за чистоту води… зі стоками та старими мережами

Дніпропетровщина бореться за чистоту води… зі стоками та старими мережами

Згідно з Комплексною стратегією розвитку регіону до 2015 року заплановано провести модернізацію всіх водопровідних очисних споруд, що дозволить покращити якість питної води для всіх споживачів області

Модернізація очисних споруд протягом 2010-2011 років дозволила покращити якість питної води для 2,5 млн жителів Дніпропетровщини.

Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул повідомив на засіданні Регіонального комітету з економічних реформ, який пройшов у місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області, інформує прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«У загальній структурі обсягу води, що постачається споживачам області, 70% виробляється підприємствами «Дніпроводоканал», «Аульський водовід» та «Кривбаспромводопостачання». Тому в рамках Регіональної програми з покращення якості питної води саме з цих водопровідних комплексів було розпочато системну реконструкцію очисних споруд. В цілому реалізовані за два останні роки проекти з технічного переоснащення водопровідних очисних споруд дозволили покращити якість питної води для 2,5 млн мешканців області», - сказав О.Вілкул.

При цьому голова облдержадміністрації поставив завдання керівникам міст і районів посилити заходи щодо заміни застарілих водопровідних мереж, аби забезпечити якість питної води під час її транспортування мережами до помешкань споживачів.

Згідно з Комплексною стратегією розвитку регіону до 2015 року заплановано провести модернізацію всіх водопровідних очисних споруд, що дозволить покращити якість питної води для всіх споживачів області, які забезпечуються водою з поверхневих джерел.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)