ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняДонецьких комунальників прирівняли до міліціонерів

Донецьких комунальників прирівняли до міліціонерів

Співробітники КП «Донецькміськводоканал», а також інших структур ЖКГ, тепер мають право складати протокол про адміністративні порушення з подальшим розглядом їх на адміністративній комісії

Співробітники КП «Донецькміськводоканал» тепер мають право складати протокол про адміністративні правопорушення, якщо такі будуть виявлені в ході перевірки. Таке рішення прийняла Донецька міська рада, повідомляє Комунальний портал.

Згідно з постановою Донецької міської ради № 20 від 18 січня 2012 співробітники КП «Донецькміськводоканал», а також інших структур ЖКГ, тепер мають право складати протокол про адміністративні порушення з подальшим розглядом їх на адміністративній комісії при районному та міському виконкомах. Раніше такі повноваження мали тільки працівники міліції, виконкомів і санепідемконтролю.

Тепер якщо контролер служби «Водозбут» виявить несанкціоноване підключення до комунальних мереж, розкритий або несправний колодязь, що знаходиться у відомстві підприємства, несанкціоноване розриття та інші порушення правил благоустрою, він має право скласти відповідний протокол. Навіть якщо порушник відмовиться підписувати цей документ, досить засвідчити факт порушення, щоб протокол мав юридичну силу.

Штрафні санкції за порушення правил благоустрою виносяться адміністративною комісією згідно ст. 152 Кодексу адміністративних правопорушень: від 340 до 1360 грн для фізичних осіб та від 850 до 1700 грн для підприємств та організацій. Якщо протягом 15 днів штраф не буде сплачений, його розмір подвоюється.

«До прийняття цієї постанови співробітники водоканалу, зокрема контролери, комісія з виявлення несанкціонованих підключень, були фактично безправні, навіть коли факт порушення був очевидним. Їх могли просто не впустити, заявити згодом, що ніяких порушень - «лівих підключень» або розриттів – не було. Тепер порушники нестимуть відповідальність перед містом за свої дії», - заявив директор КП «Донецькміськводоканал» Юрій Перебийніс.

Рішення Донецької міської ради вже набрало чинності і діє з 18 січня 2012 року.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)