ГоловнаОпалювальний сезонІнфографікаЯк Україна підготувалась до опалювального сезону 2017/2018 років

Як Україна підготувалась до опалювального сезону 2017/2018 років

Вчора прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду заявив, що Україна підготувала інфраструктуру та накопичила достатньо енергоресурсів для проходження опалювального сезону.
Вчора прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду заявив, що Україна підготувала інфраструктуру та накопичила достатньо енергоресурсів для проходження опалювального сезону. «Ми як уряд створили достатні запаси газу в сховищах. Ціна газу залишається незмінною, тому немає підстав говорити про збільшення тарифів на місцях. Електричної енергії виробляється достатньо. З боку уряду проблемних питань немає», – заявив Володимир Гройсман.
 
«Слово і Діло» вирішило продемонструвати, що мав на увазі Гройсман і що саме було зроблено.
 
Цьогорічний опалювальний сезон «з‘їсть» щонайменше 9 млрд грн – саме таку суму станом на вересень виділив для цієї потреби уряд. Це на 1,8 млрд грн більше, ніж у 2016 році.
 
Збільшилися порівняно з минулим роком і запаси енергоносіїв. У вересні в підземних сховищах газу України містилося 16,4 млрд куб. м газу, що на 1,8 млрд куб. м більше, ніж торік. Також відомо про накопичення більших запасів вугілля на складах ТЕЦ: 1,6 млн т цьогоріч проти 1,4 млн т минулого року.
 

Що ж до інфраструктури, то, якщо вірити віце-прем’єр-міністру – міністру регіонального розвитку Геннадію Зубку, станом на 2 жовтня 99,9% соціальних об’єктів (це і житлові будинки, і лікарні, і навчальні заклади) вже були готові до початку опалювального сезону. 

 

 
Коментарі (0)