ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГКабмін посилює правила отримання субсидій

Кабмін посилює правила отримання субсидій

У Кабінеті міністрів прийняли важливе рішення щодо призначення субсидій

Так, відомо, що прийнято постанову №632, в якому розкриваються деталі теми виплати державної соціальної допомоги. Тепер субсидії і пільги будуть враховуватися як дохід.

Суть нового документа в тому, щоб штучно збільшити середній дохід сім'ї. У результаті сім'я, яка потребує соцдопомоги, буде отримувати її меншого розміру, або ж не буде взагалі, пише Експрес. Таким чином, уряд планує заощадити на виплатах.

Замначальника управління соцзахисту департаменту гуманітарної політики міськради Леся Дронь пояснила, як буде проводитися розрахунок середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

Отже, потрібно порахувати загальну суму сукупного доходу за визначений законодавством період і поділити її на шість.

А для визначення середньомісячного сукупного доходу на одного члена сім'ї слід середньомісячний сукупний дохід сім'ї поділити на кількість її членів.

Щоб визначити потрібну суму, тепер варто враховувати: зарплату після відрахування податків, грошове забезпечення військовослужбовців, пенсії і виплати для суддів у відставці, стипендію, соцвиплати (+ субсидію), пільги на оплату ЖКГ, покупку твердого палива і скрапленого газу, допомогу з безробіття, перекази з-за кордону, доходи від продажу молочних продуктів і сировини, продукції тваринництва (30% нарахованих сум).

А враховуватися не будуть: соцвиплати при народженні дитини, разові виплати при усиновленні, виплати матерям-героїням, соцдопомогу дітям-сиротам, виплати "муніципальним няням", аліменти, доходи від розміщення депозитів, допомога на поховання.

 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
05 Серпня 2020 p. 20:23
"Тепер субсидії і пільги будуть враховуватися як дохід " - ну так фактично це так і є, і навіть дивно, що "вишрібайки" раніше цього не побачили. ----------------------- А по великому рахунку, що таке, взагалі, субсидія? Cубсидія - це не що інше як часткова компенсація державою знецінення національних грошей, бо не тарифи і ціни зростають, а знецінюються українські гроші, лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. А субсидія помягшує зростання тарифів , тобто, інфляцію гривні. Але субсидія , на відміну від інфляції, попадає далеко не всім, тобто, держава комусь компенсує знецінення гривні, а іншим - не компенсує.