ГоловнаНовини ЖКГВодопостачання«Кременчукводоканал» отримав з бюджету міста дотацію у сумі 1 млн грн

«Кременчукводоканал» отримав з бюджету міста дотацію у сумі 1 млн грн

За 2011 рік КП «Кременчукводоканал» отримав допомогу з міського бюджету у сумі 4 млн грн.

17 лютого 2012 року виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення про виділення комунальному підприємству «Кременчукводоканал» 1 мільйона гривень за рахунок перерозподілу бюджетних призначень по головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню житлово-комунального господарства  для можливості часткового погашення заборгованості за спожиту електроенергію.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради.

За словами генерального директора КП «Кременчукводоканал» Віктора Солодяшкіна, підприємство наразі переживає складні часи, тарифи  не піднімалися з 2008 року, в той час, як   вартість енергоносіїв зросла у десятки разів, значно підвищилася і ціна на реагенти, які використовуються для очистки води. Тарифи підприємству встановлює національна комісія регулювання ринку комунальних послуг. 

Велика різниця в тарифах призвела до того, що КП «Кременчукводоканал» у  минулому році працювало збитково (збитки складають 15 млн грн). І якби не допомога з міського бюджету, водоканалу важко було б забезпечити  подачу якісної питної води в оселі кременчужан. Варто зазначити, що в попередні роки були періоди, коли якість питної води погіршувалася,  в минулому ж  році водоканалу вдалося утримувати її якість  на належному рівні. За 2011 рік КП «Кременчукводоканал»  отримав допомогу з міського бюджету у сумі 4 млн грн. Це дало можливість придбати необхідні реагенти для водоочисної станції.

Оскільки питання відшкодування  підприємству  різниці у тарифах на державному рівні поки що не вирішене, міський голова Олег Бабаєв зазначає, що міська влада і надалі підтримуватиме комунальне підприємство і надаватиме йому допомогу з бюджету міста.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)