ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняМешканці військових містечок Дніпропетровщини отримали новий водогін

Мешканці військових містечок Дніпропетровщини отримали новий водогін

Мешканці Черкаського та Гвардійського незабаром зможуть забути про перебої з водопостачанням. Для людей збудували новий водогін.
Мешканці Черкаського та Гвардійського незабаром зможуть забути про перебої з водопостачанням. Для людей збудували новий водогін. Підрядники проклали близько 22 км труб і вже проводять пуско-налагоджувальні роботи.
 
Про завершення робіт на стратегічно-важливому об’єкті повідомила пресслужба Дніпропетровської облдержадміністрації.
 
«Жителі військових містечок роками не мали повноцінного водозабезпечення. Старий аварійний водогін, якому понад півстоліття, завдавав чимало клопоту. Труби давали пориви, насоси виходили з ладу. Тепер люди отримають нову систему водопостачання. Будівельні роботи завершені. Зараз проводять останні випробування та контрольні пуски», – говориться у повідомлені.
 
Будувати підрядники почали наприкінці березня цього року. Працювали з випередженням графіку. Загалом проклали 15 кілометрів труб від райцентру до військових містечок, через Орлівщину. А ще понад 7 км розвідних мереж.
 
Збудували і сучасну насосну станцію в Орлівщині та модернізували існуючу у Новомосковську. Для чистої води встановили спеціальні резервуари.
 
Загалом стабільне водопостачання буде у домівках понад 10 тис. мешканців військових містечок.
 

Проект реалізували обласним та державним коштом. Витратили більш ніж 45 млн грн. 

 
Коментарі (0)