ГоловнаТранспортМетро на столичний Виноградар будуватиме «Київметробуд»

Метро на столичний Виноградар будуватиме «Київметробуд»

АТ «Київметробуд» стало переможцем тендеру на будівництво продовження метро на Виноградар

 

АТ «Київметробуд» стало переможцем тендеру на будівництво продовження метро на Виноградар. Компанія запропонувала ціну на 12.2 млн грн нижче очікуваної вартості.

Максимальну вартість оцінювали у 5.99 млрд грн. За цю суму «Київметробуд» має збудувати дільницю з двома станціями метро («Мостицька» та «Проспект Правди»).

Виконати всі взяті на себе зобов’язання компанія повинна протягом 36 місяців з моменту укладання договору — до 1 листопада 2021 року.

Будівництво нового Шулявського шляхопроводу триватиме півтора роки. На час реконструкції розв’язки на проспекті Перемоги облаштують світлофори.

Траса ділянки повинна проходити по території Шевченківського і Подільського районів Києва. Комплекс об'єктів на території електродепо планується розмістити в Подільському районі.

Передбачається будівництво двох станцій метро - "Мостицька" і "Проспект Правди", а також відгалуження в бік майбутньої станції "Виноградар".

Фінансування витрат на будівництво лінії метрополітену буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Києва.

 
Коментарі (0)