ГоловнаНовини ЖКГТранспортНаглядова рада «Укрзалізниці» подав документи на звільнення Кравцова

Наглядова рада «Укрзалізниці» подав документи на звільнення Кравцова

Наглядова рада "Укрзалізниці" прийняв рішення про звільнення голови правління компанії Євгена Кравцова (це рішення ще має затвердити Кабмін)

Наглядова рада "Укрзалізниці" прийняв рішення про звільнення голови правління компанії Євгена Кравцова (це рішення ще має затвердити Кабмін). Виконуючим його обов'язки можуть призначити члена наглядової ради Желько Марчек. Цю інформацію UBR.ua в уряді підтвердили. Документи на звільнення Кравцова в Кабмін вже надійшли. Розглядати питання в уряді будуть на сьогоднішньому засіданні 29 січня.

Про причини звільнення Кравцова в Кабміні не повідомили, але, найімовірніше, йдеться про низку корупційних скандалів, що потрясли компанію під час його правління. На момент написання матеріалу сам Кравцов в соцмережах своє звільнення жодним чином не коментував.

Втім, ще в кінці минулого року Кравцов попросив наглядову раду компанії зібратися в першій половині грудня, щоб розглянути питання про його звільнення. Про це тоді написав міністр інфраструктури Владислав Криклій в Facebook.

Сам Кравцов на сторінці в соцмережі зазначив, що його призначення главою "Укрзалізниці", оцінка КРІ та звільнення - компетенція виключно незалежних членів наглядової ради. За його словами, є процедура, і "порушувати її - поразка корпоративної реформи в усьому державному секторі".

Кравцов також підкреслив, що за результатами звіту керівництво компанії буде готове до будь-якого рішення з боку наглядової ради, і підкреслив, що "все повинно бути виключно в рамках процедури".

Нагадаємо, останній скандал в "Укрзалізниці" трапився в січні цього року, коли філія компанії Центр забезпечення виробництва 3 числа за результатами тендерів замовив у "Заводу Екватор" (належить депутату Миколаївської міськради від партії "Наш край" Сергію Кантору) кондиціонери для пасажирських вагонів на суму 28,43 млн грн. При цьому ціна за кожну одиницю виявилася вп'ятеро більше ніж в інтернет-магазинах.

 

 
Коментарі (0)