ГоловнаНовини ЖКГКоментаріО.Данилюк:«Україна має можливості виконати умови отримання чергового траншу кредиту МВФ»

О.Данилюк:«Україна має можливості виконати умови отримання чергового траншу кредиту МВФ»

Україна має можливості виконати умови отримання чергового траншу кредиту Міжнародного валютного фонду за програмою stand by
Україна має можливості виконати умови отримання чергового траншу кредиту Міжнародного валютного фонду за програмою stand by, вважає екс-міністр фінансів, радник президента Володимира Зеленського Олександр Данилюк.
 
Про це він розповів в ефірі "Радіо НВ".
 
"У нас є чинний уряд, яке буде діяти до моменту формування нового уряду. Є діюча Верховна Рада, яка може і повинна приймати закони, які є в міжнародних зобов'язаннях, є всі діючі держінституції. Треба просто зараз виконувати умови і не шукати або видумувати політичні причини і не звинувачувати політичний процес ", - сказав Олександр Данилюк.
 
Данилюк зазначив, що місія МВФ продовжує працювати в Україні і її мета - перевірити виконання всіх умов, які Україна повинна була виконати для отримання наступного траншу, а також домовитися про умови наступного траншу.
 
За словами радника, він знаходиться в постійному діалозі, а зустріч місії з президентом Зеленським буде на цьому тижні.
 
Нагадаємо, український бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що новий президент України Володимир Зеленський повинен наслідувати приклад Греції і відхилити програму Міжнародного валютного фонду або піти в дефолт за зовнішнім боргом.
 

"На мою думку, ми повинні ставитися до наших кредиторів так само, як Греція. Це приклад для України", - сказав Ігор Коломойський. 

 
Коментарі (0)