ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоПрем’єр-міністр просить ВР ухвалити закон для розблокування зарплат в енергетиці

Прем’єр-міністр просить ВР ухвалити закон для розблокування зарплат в енергетиці

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликає нардепів ухвалити у новій редакції законопроєкт щодо відновлення конкурсів на посади державної служби для розблокування роботи Міністерства енергетики
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликає нардепів ухвалити у новій редакції законопроєкт щодо відновлення конкурсів на посади державної служби для розблокування роботи Міністерства енергетики і виплати зарплат в енергетиці. 
 
"Ветування відбулося через те, що некоректно були виписані повноваження виконуючих обов'язки міністрів на час відсутності міністрів на посаді", - розповів Денис Шмигаль.
 
Шмигаль запевняє, що фактично через ветування даного законопроєкту заблоковано роботу Міністерства енергетики і виплати зарплати у всій енергетичній галузі.
 
"Заблокована можливість виплати зарплат близько 50 тисячам людей, які не мають підписаних річних бюджетних програм", - наголосив Шмигаль.
 
16 лютого ВР ухвалила в другому читанні законопроєкт №4531 щодо поновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань держслужби, який передбачає, що протягом шести місяців з набрання ним чинності мають бути оголошені конкурси на посади, які обіймають особи за контрактом про проходження державної служби на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів у зв’язку з пандемією COVID-19.
 
Нагадаємо, якщо посада міністра є вакантною більш як 60 днів, одна і та ж особа, яка обіймає посаду першого заступника міністра або заступника міністра, не може виконувати обов’язки міністра більш як 30 днів.
 
Водночас законом заборонено покладати обов'язки міністра на особу, кандидатура якої на відповідну посаду була відхилена Верховною Радою поточного скликання.
 

18 лютого президент наклав вето на цей закон, попросивши вилучити із закону норми про обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра є вакантною. Глава держави повернув до парламенту цей закон з власними пропозиціями. 

 
Коментарі (0)