ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняРайцентри Хмельниччини ощасливлять… очисними спорудами

Райцентри Хмельниччини ощасливлять… очисними спорудами

На 2012 р. влада Хмельницької області поставила завдання забезпечити очисними спорудами районні центри, що їх досі не мають

На 2012 р. влада Хмельницької області поставила завдання забезпечити очисними спорудами районні центри, що їх досі не мають.

Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької облдержадміністрації Петро Махнюк.

«Таких райцентрів в області два, в одному роботи вже йдуть, в другому розпочнемо, як тільки зійде сніг», - зауважив П.Махнюк.

За його словами, останніми роками кошти вкладалися у будівництво водогонів, які згодом так і не були добудовані.

«Наша мета – за 2-3 роки завершити роботи на всіх недобудованих водогонах», -  наголосив посадовець.

За його словами, в Хмельницькій області нараховується 1,419 тис. джерел централізованого водопостачання. Міста та селища міського типу області забезпечуються водою в основному з артезіанських свердловин, і тільки два водозабори у містах Кам’янець-Подільському та Полонному є поверхневими.

«Наразі, область в повному обсязі забезпечена водою. Ніяких перебоїв водопостачання немає», - сказав посадовець.

Також П.Махнюк наголосив, що в Хмельницькій області започатковано практичне використання коштів міжнародних фінансових інвестицій.

«Зокрема, на реконструкцію і модернізацію систем водопостачання і водовідведення м. Кам’янець-Подільський у рамках пілотного проекту залучено економічно вигідний кредит Світового банку в розмірі 5 млн. долларів, терміном на 17 років», - підкреслив П.Махнюк.

 

Джерело – УНН

 
Коментарі (0)