ГоловнаНовини ЖКГПодіїСьогодні, 14 січня, сніг очікується в західних областях України, місцями на півночі

Сьогодні, 14 січня, сніг очікується в західних областях України, місцями на півночі

Східна частина, південна, більшість центральних областей звільняться від опадів і завтра там буде сухо. Хіба що в Криму і Приазов'ї ще очікується мокрий сніг.
Сьогодні, 14 січня, сніг очікується в західних областях України, місцями на півночі і у Вінницькій області, прогнозує Укргідрометцентр.
 
Східна частина, південна, більшість центральних областей звільняться від опадів і завтра там буде сухо. Хіба що в Криму і Приазов'ї ще очікується мокрий сніг.
 
На дорогах вже слизько.
 
Температура повітря найближчої ночі очікується -2 ° ...- 7 °, на півночі подекуди до -10 °.
 
Вдень в Україні передбачається -1 ° ...- 5 °, в південній частині близько нуля.
 
У Києві завтра, 14 січня, можливий сніг у другій половині дня або ввечері. Найближчої ночі в столиці -3 ° ...- 5 °, завтра вдень -2 ° ...- 4 °.
 
Серйозний холодне повітря арктичного походження почне заходити з 15 січня, температура повітря в нічні години протягом 15-19 січня складе -13 ° ...- 20 °, місцями можливе до -20 ° ...- 22 °
 
За прогнозом Українського гідрометцентру, вночі 15-16 січня очікується до -13 ° ...- 18 °, вдень - до -11 ° ...- 15 °. Також холодна погода збережеться 17-18 січня.
 
Громадянам фахівці радять під час морозу одягатися багатошарово, взувати взуття, яке не здавлює ноги. Також не варто виходити на мороз голодним.
 

У разі перебування на вулиці цілий день, необхідно кожну годину або півгодини заходити в тепле приміщення. 

 
Коментарі (0)