ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоУ забудовника на Андріївському узвозі Київрада відібрала землю

У забудовника на Андріївському узвозі Київрада відібрала землю

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати розірвали договір оренди земельної ділянки на Андріївському узвозі, 14-16, з приватним підприємством "Маркон"

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати розірвали договір оренди земельної ділянки на Андріївському узвозі, 14-16, з приватним підприємством "Маркон".

Як повідомляє прес-служба Київради, підставою розірвання договору оренди є те, що орендар грубо порушує норми терміну робіт, передає LIGA.

Зокрема, як пояснили в Київраді, "Маркон" повинен був завершити будівництво об'єкта протягом трьох років після оформлення договору оренди землі, який був укладений ще в 2006 р Крім того, забудовник не доплатив місту 974,6 тис. Грн. Також фірма порушила вимоги регулювання забудови історичної частини міста, наголошується в повідомленні.

"У самому серці столиці, на Андріївському узвозі, 14-16, забудовник планував будівництво дев'ятиповерхового готелю висотою близько 30 м. Незважаючи на те, що максимально допустима висотність споруд на цій ділянці - 12 м", - підкреслили в Київраді.

Рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки підтримали 99 депутатів Київради.

Нагадаємо, днями на місці зведення скандального готелю на Андріївському узвозі в Києві почали демонтувати будівельний кран.

 

 
Коментарі (0)