ГоловнаНовини ЖКГНадзвичайні подіїУкрпошта під час локдауна буде працювати в звичайному режимі

Укрпошта під час локдауна буде працювати в звичайному режимі

"Укрпошта" повідомила українцям, як буде працювати протягом локдауна і нагадала про дотримання карантинних правил під час відвідування відділень

 

"Укрпошта" повідомила українцям, як буде працювати протягом локдауна і нагадала про дотримання карантинних правил під час відвідування відділень. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укрпошти". В рамках адаптивного карантину області з найгіршою епідеміологічною ситуацією потрапляють в так звані "червоні" зони, в яких діють суворі обмеження. Зокрема, забороняється робота ряду закладів, обмежується робота громадського транспорту, а також вносяться зміни в роботу деяких установ.

Так, "Укрпошта" повідомила, що протягом локдауна буде працювати за звичайним графіком. Однак в відділення пускатимуть тільки тих клієнтів, які дотримуються правил карантину, зокрема - масковий режим. В "Укрпошті" нагадали, що маска повинна не просто "бути присутнім" на обличчі, а бути правильно одягненою, адже тільки так вона зможе виконати свою функцію.

"Протягом локдауна Укрпошта працює за звичайним графіком.

Але хочемо нагадати, що наші відділення відкриті тільки для хороших котиків з правильно одягненими захисними масками, які щільно закривають ніс і рот. Тому перед виходом з дому перевірте, чи не забули перевести маску в кишеню весняної куртки ", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, "Укрпошта" може перестати приносити пенсії більшості громадян, у зв'язку з переведенням їх на банківські карти. Такі зміни ініціювали в Міністерстві соціальної політики. Відзначається, що доставка пенсій буде здійснюватися тільки пенсіонерам старше 80 і тим хто не може пересуватися через інвалідність.

 

 

 
Коментарі (0)