ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняВ Криму почали відкачування води з Іванівського водозабору для постачання у Сімферополь

В Криму почали відкачування води з Іванівського водозабору для постачання у Сімферополь

В анексованому Криму вчора, 29 червня, почали відкачування води з Іванівського водозабору для постачання міста Сімферополь
В анексованому Криму вчора,  29 червня,  почали відкачування води з Іванівського водозабору для постачання міста Сімферополь, про це передає видання "Крим.Реалії"
 
"Ми запускаємо чергову гілку з Іванівського водозабору для забезпечення Сімферополя питною водою. 25 тисяч кубів води додатково отримуватиме Сімферополь. Вода буде накопичуватися в Партизанському водосховищі і ситуація поліпшуватиметься", – говориться у повідомлені.
 
Як пояснив керівник підприємства "Вода Криму" Володимир Баженов, триває відкачка артезіанської води. При цьому російський "глава" Криму Сергій Аксьонов вважає, що "ніякої екологічної загрози це не становить".
 
Раніше "міністр" житлово-комунального господарства Криму Дмитро Черняєв повідомив, що до Сімферополя прокладають ще один водовід.
 
"Голова" російського уряду Криму Юрій Гоцанюк стверджує, що півострів не потребує постачання дніпровської води з материкової України Північно-Кримським каналом.
 

Нагадаємо, за словами Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, що зараз на порядку денному немає питання про відновлення водопостачання в окупований Крим. 

 
Коментарі (0)