ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняВ Україні втрати прісної питної води йдуть прискореними темпами

В Україні втрати прісної питної води йдуть прискореними темпами

Крім того, що в країні спостерігається дефіцит питної води, немає і точних даних про кількість запасів артезіанської води в Україні.
В Україні назріває дуже неприємна ситуація з водою - втрати прісної питної води йдуть прискореними темпами, про це розповіла Людмила Циганок, президент Професійної асоціації екологів України.
 
Крім того, що в країні спостерігається дефіцит питної води, немає і точних даних про кількість запасів артезіанської води в Україні. Справа в тому, що артезіанські джерела ніхто не вважає - держава не має точних відомостей щодо їх кількості та місцезнаходження.
 
Екологи б'ють на сполох і говорять про те, що потрібно найближчим часом почати моніторинг, щоб повністю уявляти собі ситуацію в країні. Запас на 50-100 років повинен бути відомий, це запорука безпеки. Багато артезіанські джерела, як не дивно, використовуються для сільськогосподарських потреб, і це, за словами експертів-екологів, неприпустимо.
 

У всьому світі для подібних потреб використовують технології опріснення води, і в Україні також важливо, щоб якісна вода не йшла на полив і інші завдання. Єдино можливе використання артезіанської води - це вода для пиття. 

 
Коментарі (0)