Україна комунальна http://jkg-portal.com.ua/ Головний експерт житлово-комунального господарства України uk Thu, 17 Aug 2017 04:37:25 +0300 http://jkg-portal.com.ua/images/logo_UK.jpg Україна комунальна http://jkg-portal.com.ua/ <![CDATA["Укрзалізниця" підвищить на 22,5% тарифи на вантажоперевезення]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/ukrzalznicja-pdvishhit-na-225-tarifi-na-vantazhoperevezennja-50698 Wed, 16 Aug 2017 18:25:00 +0300 message Індексації тарифів на перевезення пасажирів не передбачено

Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" затвердив новий проект консолідованого фінансового плану на 2017 рік, який передбачає проведення індексації тарифів на вантажоперевезення на 22,5% в жовтні. Про це йдеться в повідомленні ПАТ, передають Українські Новини.

У розрахунку доходів від вантажних перевезень на 2017 рік враховано індексація тарифів на перевезення вантажів в межах України з жовтня 2017 року на 22,5%. При цьому в середньому за рік індексація тарифів на вантажні перевезення в межах України становитиме 5,6%.

У той же час проектом фінансового плану не передбачено проведення індексації тарифів на перевезення пасажирів в межах України в 2017 році.

Раніше передбачалося, що індексація тарифів на вантажні перевезення (22,5%) буде проведена з 15 червня 2017.

Доопрацьований проект фінплану "Укрзалізниці" також передбачає перевезення 348,4 млн т вантажів, що менше планового завдання 2016 на 0,5% (1,6 млн тонн), але більше звіту за 2016 на 1,4% (4,9 млн тонн ).

При цьому вантажообіг запланований в обсязі 193 924,7 млн ​​тонно-кілометрів, ріст якого передбачено у звіті на 3,4%, а до плану 2016 зменшення становить 3,3%.

Як повідомляли Українські Новини, новий керівник "Укрзалізниці" пообіцяв не піднімати ціни на квитки до кінця року.

 

]]>
<![CDATA[Європа продовжує купувати у Росії вугілля з Донбасу]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/jevropa-prodovzhuje-kupuvati-u-rosji-vugllja-z-donbasu-50697 Wed, 16 Aug 2017 17:40:00 +0300 message Російська Федерації продовжує експортувати нелегальний донбаський вугілля в країни Європи. На даний момент відомо про експорт близько 270 тис. Тонн вугілля, видобутого в ОРДЛО.

Згідно з інформацією «Російських залізниць» (РЖД) і Федеральної митної служби (ФТС, найбільшим експортером донбаського вугілля стала компанія «Газ-Альянс».

Варто відзначити, що дана компанія пов'язана з ім'ям скандального олігарха Сергія Курченко.

Вивезенням нелегального вугілля займалася південноосетинська компанія ЗАТ «Внешторгсервіс». Відомо, що ЗАТ «Внешторгсервіс» вивозить антрацит в Росію за ціною в 24 долара за тонн. У дальнейщем вугілля експортує в Європу по тарифу 66 дол. / Тонна.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що компанії Сергія Курченко займаються поставками вугілля з окупованих Російською Федерацією територій Донбасу до Туреччини.

 

]]>
<![CDATA[З необхідних 284 дизель-генераторів в Криму працюють тільки 75]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/z-neobkhdnih-284-dizel-generatorv-v-krimu-pracjujut-tlki-75-50696 Wed, 16 Aug 2017 16:45:00 +0300 message Експерти оцінили в 77 млн ​​рублів ремонт близько 74% непрацюючих дизель-генераторів, необхідних для покриття дефіциту потужності в енергосистемі окупованого Росією Криму.

Про це повідомив у вівторок, 15 серпня, журналістам глава окупаційної влади Сергій Аксьонов.

Глава Міненерго РФ Олександр Новак доручив окупаційній владі Криму в найкоротші терміни привести в працездатний стан все дизель-генераторні установки. За його словами, з 284 дизель-генераторів в регіоні працюють тільки 75.

«В даному випадку вони [експерти] просять 77 млн ​​рублів на приведення цих дизель-генераторів в порядок. Я не переконаний, що така сума необхідна. Необхідна набагато менша цифра », - сказав Аксьонов, зазначивши, що зараз в Криму проводиться масштабна інвентаризація дизель- генераторів. Він додав, що проблема з працездатністю дизель-генераторних установок була однією з причин відставки міністра палива та енергетики Криму Світлани Бородулін. «Це те питання, яке було на контролі в Міністерстві палива та енергетики Криму, за яким були претензії до діяльності конкретного міністра», - сказав Аксьонов.

За його словами, ризиків з використанням дизель-генераторів в зимовий час вже не буде.

«Вони всі будуть встановлені на тих об'єктах, на яких і належить», - додав він.

Раніше повідомлялося, що "віце-прем'єр" Володимир Сєров доручив провести службове розслідування у зв'язку з непрацездатністю здебільшого дизель-генераторів в регіоні.

 

]]>
<![CDATA[Продаж акцій двох енергокомпаній скасували]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/prodazh-akcj-dvoh-jenergokompanj-skasuvali-50695 Wed, 16 Aug 2017 15:34:00 +0300 message Запланований на 16 серпня аукціон з продажу Фондом державного майна 25% акцій ПАТ "Сумиобленерго" не відбудеться через відсутність заявок.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомила спеціаліст відділу забезпечення клірингу та розрахунків біржі "Перспектива" Олена Капітонова.

З тієї ж причини не відбудеться аукціон з продажу 25% акцій ПАТ "Донбасенерго", повідомили в прес-службі Української міжбанківської валютної біржі.

При цьому у Фонді держмайна повідомили, що отримали заявку на аукціон з продажу 25 акцій ПАТ "Донецькобленерго".

В понеділок стало відомо, що аукціон з продажу акцій ПАТ "Одесаобленерго" не відбудеться через відсутність заявок.

Нагадаємо, Фонд державного майна 24 липня оголосив початок проведення аукціонів з підвищенням ціни з продажу пакетів акцій 8 енергетичних компаній.

25% акцій "Одесаобленерго" належить Україні, 32,5183% - компанії "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" (Київ), 17,98% - компанії V.S. Energy International N.V. (Нідерланди).

VS Energy контролюється російськими бізнесменами Олександром Бабаковим, Євгеном Гінером, Михайлом Воєводіним і Сергієм Шаповаловим.

Основними акціонерами "Донбасенерго" є держава з часткою 25% і ПрАТ "Енергоінвест-Холдинг" з пакетом майже 61%.

Бенефіціаром "Енергоінвест-Холдинг" раніше значився донецький бізнесмен Ігор Гуменюк, хоча справжнім господарем "Донбасенерго" називали сина екс-президента Олександра Януковича.

У 2016 році бенефіціарами "Енергоінвест-Холдинг" стали американець Роберт Бенш і грек Андреас Церні. Останній відомий як виходець із України Андрій Чорний, у минулому він займався продажем українського вугілля за кордон. За даними ЕП, Олександр Янукович зберіг вплив на компанію.

 

]]>
<![CDATA[Гройсман дав добро на будівництво сміттєпереробного заводу під Харковом]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/grojsman-dav-dobro-na-budvnictvo-smttepererobnogo-zavodu-pd-kharkovom-50694 Wed, 16 Aug 2017 14:36:00 +0300 message Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження Кабінету Міністрів України про будівництво сміттєпереробного заводу на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів під Харковом.

Про це повідомляється на офіційному сайті Харківської міської ради.

Згідно з документом, що надійшов до міськради 9 серпня, загальна площа комплексу становитиме понад 39 га. Підприємство буде побудовано в дві черги. На комплексі будуть встановлені газопоршневі та паротурбінні установки для переробки сміття та виробництва електроенергії.

Загальна кошторисна вартість будівництва – 1 млрд 364 млн грн.

Як зазначають у Харківській міськраді, на сміттєпереробному заводі з полігонного газу буде вироблятися електроенергія, яку планується продавати енергоринку, заробляючи таким чином кошти на погашення кредиту від Світового банку.

Як зазначав раніше перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, Харків – єдине місто в Україні, де буде створено таке підприємство. Після підписання відповідного розпорядження Кабміну почнеться будівництво заводу. 

 

]]>
<![CDATA["Київгаз" відключає від газу квартири без документів на колонки]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/kijivgaz-vdkljuchaje-vd-gazu-kvartiri-bez-dokumentv-na-kolonki-50693 Wed, 16 Aug 2017 13:35:00 +0300 message "Київгаз" загрожує відключати всіх споживачів, які не мають документів на газове обладнання. Про це пише ТСН.

У сюжеті телеканалу йдеться, що жителів багатоповерхівки в Києві відключили від газу і опломбували колонки, встановлені 10-15 років тому. Без попередження 60 квартир будинку на дві доби залишилися без газу. Газовики відключили газові колонки, які, на їх погляд, не мають технічної документації.

Мешканці запевняють, що їх шантажують і вимагають близько 1,5 тис грн за переоформлення документів на обладнання, яке колись встановлювали самі ж працівники "Київгазу". Вони вимагають підняти архіви підприємства, щоб переконатися в цьому.

У "Київгазі" у киян вимагають документального підтвердження. Кажуть, робочі, які встановлювали колонки, могли бути колишніми співробітниками, а у абонента повинна бути документація на заміну колонок.

Нагадаємо, що "Київгаз" буде ходити по квартирах з перевірками після вибухів в Голосіївському районі.

Як повідомляла "Країна", в "Київгазі" назвав три причини вибуху в житловому будинку на метро Васильківська - сторонній газовий балон, вибухівка, чи спроби мешканки вчинити самогубство.

 

]]>
<![CDATA[В.Гройсман:«Черги в дитячі садки мають бути ліквідовані до 2021 року»]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/vgrojsmanchergi-v-ditjach-sadki-majut-buti-lkvdovan-do-2021-roku-50692 Wed, 16 Aug 2017 12:25:00 +0300 message Існуючі в Україні черги в дитячі садки, утворені через брак дошкільної інфраструктури, мають бути ліквідовані до 2021 року, це сказав вчора Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами в Дніпрі.
 
З початку року черга в садки скоротилася на 13 тис. місць - до 65 тисяч. "І до кінця року ми очікуємо, що черга скоротиться ще на 13 тис., - сказав Володимир Гройсман. - Черга в садок - неприпустима річ. Неможна українця змалку привчати до черг. І саме тому нам треба до 2020 року включно зробити так, аби черга дорівнювала нулю".
 
Подолати чергу можна шляхом побудови нових дошкільних закладів, в тому числі коштом місцевих бюджетів, які зростають за рахунок децентралізації та загального росту економіки. Але багато залежить від місцевої влади, яка має проявляти господарські якості,  будувати садки і долати дефіцит місць.
 
За даними Міністерства освіти і науки України, загалом протягом 2017 року створено 9 тис. 943 місця у ДНЗ. Отже на сьогодні в Україні на 100 місць у ДНЗ претендує 113 дітей. Найбільше місць створено у Львівській області – 2 тис. 122. Найбільша черга в Одеській та Київській областях – 9,2 тис. та 8,6 тис. відповідно. У 2016 році було створено 26,5 тис. місць у дошкільних навчальних закладах.

  

]]>
<![CDATA[Осучаснення пенсій для колишніх вчених]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/osuchasnennja-pensj-dlja-kolishnkh-vchenih-50691 Wed, 16 Aug 2017 11:30:00 +0300 message Проект Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій” передбачає визначення єдиних умов в обчисленні пенсій згідно із Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” незалежно від займаної посади та виконуваних робіт.
 
З цією метою, пенсії що були призначені (обчислені) відповідно до “спеціальних” законів, зокрема Закону України „Про наукову і науково-технічну діяльність”, будуть перераховані з 1 жовтня 2017 року згідно із Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.
 
У тому випадку, якщо розмір пенсії, призначеної за Законом України „Про наукову і науково-технічну діяльність”, після розрахунку за нормами Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” буде більшим, проводиться автоматичне переведення пенсії за умовами, передбаченими Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Якщо розмір пенсії після розрахунку за нормами Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” буде меншим, пенсія продовжує виплачуватися у раніше призначеному розмірі.     

]]>
<![CDATA[До Дня незалежності України Укрзалізниця призначила додаткові поїзди]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/do-dnja-nezalezhnost-ukrajini-ukrzalznicja-priznachila-dodatkov-pojizdi-50690 Wed, 16 Aug 2017 10:43:00 +0300 message Укрзалізниця призначила на пікові дати 24, 26, 27 та 28 серпня 5 додаткових поїздів. Вони курсуватимуть  на популярних напрямках Київ – Дніпро, Київ – Хмельницький, Київ – Львів, Миколаїв – Київ, Одеса – Київ.
 
Поїзд № 179 Київ – Дніпро курсуватиме 24 серпня, відправлення з Києва о 08:36 та прибуття в Дніпро о 17:51. Зворотно з Дніпра відправлення о 12:12 та прибуття до Києва о 22:27. Поїзд прямуватиме через Смілу, Знам’янку, Олександрію та П’ятихатки. У складі поїзда купейні, плацкартні вагони та вагони класу люкс.
 
Поїзд № 271/272 Київ – Хмельницький курсуватиме 24 та 27 серпня – відправлення з Києва о 06:30 та прибуття до Хмельницького о 12:10. Зворотно з Хмельницького поїзд вирушить о 13:15 та прибуде до Києва о 18:25. Поїздом можуть скористатися також мешканці Фастова, Козятина та Вінниці. У складі поїзда купейні, плацкартні вагони та вагони класу люкс.
 
Поїзд № 191/192 Київ – Львів курсуватиме 24 та 27 серпня – відправлення з Києва о 08:03 та прибуття до Львова о 17:30. Зворотно зі Львова відправлення о 12:06 та прибуття до Києва о 21:36. Поїзд курсуватиме через Козятин, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль. У складі поїзда купейні вагони та вагони класу люкс.
 
Курсування додаткового поїзда № 206/205 Миколаїв – Київ призначено на 26 та 28 серпня – відправлення з Миколаєва об 11:53 та прибуття до Києва о 20:50. Зворотно з Києва відправлення о 06:17 та прибуття до Миколаєва о 16:25. Поїзд прямуватиме через станції Миронівка та ім. Т. Шевченка (м. Сміла). У складі поїзда купейні, плацкартні вагони та вагони класу люкс.
 

Поїзд № 224/223 Одеса – Київ курсуватиме 24, 26 та 27 серпня. Відправлення з Одеси о 10:37 та прибуття до Києва о 20:37, відправлення з Києва о 07:54 та прибуття до Одеси о 17:51. Поїздом також можуть скористатися мешканці Козятина, Вінниці, Жмеринки, Вапнярки, Подільська.  У складі поїзда купейні вагони та вагони класу люкс. 

]]>
<![CDATA[Тренування параду на деяких вулицях Києва «зачинить» парковки]]> http://capital.jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/trenuvannja-paradu-na-dejakih-vulicjah-kijeva-zachinit-parkovki-50689 Wed, 16 Aug 2017 10:00:00 +0300 message Функціонування паркувальних майданчиків у дні проведення тренування та військово параду в центральній частині столиці буде призупинено, повідомляє прес-служба КМДА.
 
"Зокрема, 16, 18, а також 22-24 серпня не працюватимуть паркувальні майданчики на вул. Хрещатик (ділянка від Бессарабської площі до Європейської площі), у тому числі на місцях стоянки транспортних засобів Збройних Сил України, які перевозять особовий склад піших парадних розрахунків на б-рі Лесі Українки (в обидва напрямки), Володимирському проїзді, вул. Б. Хмельницького, Набережному шосе, Парковій дорозі," - йдеться в повідомленні.
 
Завтра у столиці з 21:00 до 02:00 17 серпня буде обмежено рух транспорту на вул. Хрещатик, на ділянці від Бессарабської до Європейської площі. За цією ж схемою рух буде обмежено з 21:00 18 серпня до 02:00 19 серпня.
 
Нагадаємо, що в період із 16 до 28 серпня у столиці діятимуть тимчасові обмеження руху транспорту в місцях проведення заходів.
 

24 серпня у місті Києві на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності відбудеться парад військ та показ зразків озброєння і військової техніки Збройних сил України. 

]]>
<![CDATA[Мінрегіон розробив законопроект який дозволяє ОТГ продавати земельні ділянки]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/mnregon-rozrobiv-zakonoprojekt-jakij-dozvoljaje-otg-prodavati-zemeln-dljanki-50688 Wed, 16 Aug 2017 09:24:00 +0300 message Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ презентувало проект закону щодо розширення повноважень об’єднаних громад у галузу земельних відносин, який, в тому числі, наділяє повноваженнями ОТГ щодо продаж громадянам та юридичним особам земельних ділянок державної та комунальної власності, повідомляє прес-служба Мінрегіону.
 
У відомстві поінформували, що розробили проект закону, яким, зокрема, пропонується внести зміни до Земельного кодексу, законів "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про оренду землі".
 
"Усі земельні питання, як у межах, так і поза межами населених пунктів в об’єднаних територіальних громадах, мають вирішуватися за рішенням або погодженням ради ОТГ", - зазначили у прес-службі міністерства.
 
Законопроектом передбачається, зокрема, що ОТГ зможуть розпоряджатися землями державної власності, надавати у користування ділянок із земель держвласності, змінювати цільове призначення земельних ділянок приватної власності щодо земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пункту.
Також ОТГ зможуть, якщо буде ухвалений законопроект, продавати громадянам і юридичним особам земельні ділянки державної та комунальної власності, а також вилучати земельні ділянки, що були надані у постійне користування із земель державної та комунальної власності.
 
Проектом закону також визначено перелік земель державної власності, які не можуть передаватися у комунальну власність, повідомили у відомстві.

У Мінрегіоні також повідомили, що сьогодні проект закону буде відправлено на опрацювання та погодження до центральних органів виконавчої влади. 

]]>
<![CDATA[16 серпня в Україні: мінлива хмарність]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/16-serpnja-v-ukrajin-mnliva-khmarnst-50687 Wed, 16 Aug 2017 08:25:00 +0300 message В Україні, окрім східних та більшості центральних областей, в окремих районах невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 14-19°, на узбережжі морів до 22°, у західних областях подекуди 9-12°; вдень 27-32°, у Карпатах 17-22°, прогнозує укргідрометцентр.
 
У столиці сьогодні сонячно.
Температура вночі 17..19°, вдень близько 30°.
 
У Львові в середу місцями ймовірно пройдуть невеликі короткочасні грозові дощі.
Температура вночі 12..14°, вдень 27..29°.
 
У Дніпрі 16 серпня погодних змін не передбачається.
Вночі 18..20°, вдень 31..33°.
 
В Одесі вдень подекуди ймовірний короткочасний невеликий дощ з грозою.
Температура вночі 19..21°, вдень 31..33°.
 
У Харкові опадів не чекаємо.
Вночі 18..20°, вдень 30..32°.
 
В Карпатах 16 серпня вдень пройде невеликий короткочасний дощ з грозою. Вночі 12..17°, вдень 17..22°.
 

 

]]>
<![CDATA[У Києві черговий прорив труби з гарячою водою]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/u-kijev-chergovij-proriv-trubi-z-garjachoju-vodoju Tue, 27 Jun 2017 14:41:57 +0300 message  
Сьогодні, 27 червня, у Києві в черговий раз прорвало трубу з гарячою водою. Автомобіль з мамою і дитиною йшов під землю прямо на очах перехожих.

На перехресті вулиці Лебедєва-Кумача і вулиці Яблонської, автомобіль Опель провалився під асфальт. Прорвало трубу з гарячою водою. Перехожі рятували мати з 8-ми місячним дитиною. На щастя, маму з дитиною вдалося швидко витягнути без серйозних травм та опіків. 

джерело: dtp.kiev.ua

]]>
<![CDATA[В Києві розпочався Всеукраїнський фестиваль писанок]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/v-kijev-rozpochavsja-vseukrajinskij-festival-pisanok Sun, 09 Apr 2017 22:08:37 +0300 message У Києві стартував VII Всеукраїнський фестиваль писанок.
 
Подивитися на писанки в перший день фестивалю прийшли сотні киян та гостей міста. На Софійській площі організатори презентували 374 роботи митців у напрямі “авторська писанка-мальованка”.
 
Гості можуть побачити Всеукраїнську колекцію традиційних писанок, що представляє регіональні особливості країни. Колекція розташовується на Софійській площі під шатрами та налічує понад 50 000 писанок, виконаних митцями та дітьми з усієї України.
 
В рамках проекту будуть представлені приватні колекції писанок видатних митців. Також на Софійській площі можна буде відвідати Музей із тематичними крижаними скульптурами та навчитися розписувати писанки в зоні майстер-класів.

Фестиваль триватиме на Софійській із 8 до 23 квітня. 

]]>
<![CDATA[Підземне водосховище в центрі Києва]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/pdzemne-vodoskhovishhe-v-centr-kijeva Wed, 20 Jul 2016 13:54:04 +0300 message Потрапити туди не так вже просто. Це одне з трьох підземних водосховищ в самому центрі Києва, воно поки що пустує. У двох інших містять запас прісної води, режимна територія і дуже добре охороняється. Це неймовірно атмосферний місце. Тут, на 6-ти метрових опорах тримається звід, загалом це сучасний аналог цистерни "Базиліка" в Стамбулі.

Джерело: EXPLORATION WAY

]]>
<![CDATA[Столиця готується до Великодня]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/stolicja-gotujetsja-do-velikodnja Sun, 24 Apr 2016 17:45:24 +0300 message У Києві на Софійській площі презентували рекордну кількість писанок - 374 з різних куточків країни. Таке число було обрано не випадково, адже саме на стільки квадратів можна розділити саму площу.

Великодне містечко простягнулося від Софіївської площі до парку "Володимирська гірка", включаючи в себе Михайлівську площу та Володимирський проїзд.

Фестиваль триватиме до 9 травня, до цього часу жителі і гості Києва можуть взяти участь в майстер-класах з розпису яєць, а також проголосувати за найкрасивішу писанку, яку організатори подарують Папі Римському.

]]>
<![CDATA[У Києві знизилась вартість квартир]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-kijev-znizilas-vartst-kvartir Sun, 28 Feb 2016 13:15:42 +0300 message Найбільше ціни на житло впали у Дніпровському районі. Там метр двокімнатки нині коштує понад 1100 доларів. Аналогічне помешкання в Оболонському масиві – майже 1500. Найдоступніше житло також у Святошинському та Деснянському районах. Лідером за вартістю в столиці залишається Печерський район. Там аналогічне помешкання пропонують за понад дві тисячі двісті доларів за метр квадратний.
 
Відео: 24 канал
]]>
<![CDATA[В Україні впали ціни на житло]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/v-ukrajin-vpali-cni-na-zhitlo Sun, 28 Feb 2016 11:15:24 +0300 message За тиждень найбільше впали ціни у Хмельницькому – там метр двокімнатки коштує трохи більше 500 доларів. Аналогічне помешкання в Дніпропетровську – понад 750 умовних одиниць. Лідерами за вартістю житла залишаються Одеса та Миколаїв. Там за метр квадратний просять більше 900 доларів.
 
Відео: 24 канал
]]>
<![CDATA[Експоцентр хочуть повернути у комунальну власність]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/jekspocentr-khochut-povernuti-u-komunalnu-vlasnst Sat, 27 Feb 2016 14:49:32 +0300 message Національний Експоцентр України хочуть повернути в комунальну власність. Мовляв, будівля хоч і на балансі держави, та вона ним не опікується, не фінансує, не розвиває. До того ж, місту підприємство майже не приносить прибутку, хоча Київ дає Експоцентру пільги на користування землею. 

ТСН
 
 
]]>
<![CDATA[На Київщині госпіталізували 14 учнів через отруєння невідомим газом]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/na-kijivshhin-gosptalzuvali-14-uchnv-cherez-otrujennja-nevdomim-gazom Sat, 27 Feb 2016 12:19:18 +0300 message Близько тисячі дітей евакуювали зі школи в селі Крюківщина, що у Київській області. Стався витік газу. Поки швидка перевозили дітей до лікарні, газовики, рятувальники і поліція висували версії, директор школи провів своє розслідування.

ТСН

]]>
<![CDATA[У підвалі завалено будинку в Києві шукають людей]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-pdval-zavaleno-budinku-v-kijev-shukajut-ljudej Fri, 26 Feb 2016 16:06:30 +0300 message До заблокованих у підвалі будівельників лишилося чотири метри завалів. Рятувальники наразі не можуть констатувати смерть громадянина, який був названий загиблим. Вони бачать нерухоме тіло під завалами, поки що не можуть до нього дістатися. Щойно його витягнуть з-під завалів, медики мають оцінити стан потерпілого або констатувати смерть. Врятовані розповіли про ще двох людей у підвалі, до них ще чотири метри завалів

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[Індійські ферми «переселять» в багатоповерхівки]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/fermi-pereseljat-v-zelen-bagatopoverkhvki Fri, 26 Feb 2016 12:20:33 +0300 message Уже в 2020 році в Індії планують збудувати фермерський комплекс, який буде розташований поряд із міськими багатоповерхівками. Такий комплекс, згідно з проектом, буде складатися з шести 36-поверхових веж, виконаних з крос-ламінованих дерев'яних панелей місцевого виробництва, підсилених сталевими конструкціями. Енергія для будівель буде генеруватися за допомогою вітрових турбін і фотоелектричних елементів. У кожній башті крім житлових апартаментів обладнують ресторани, тренажерні зали, офіси, коворкінг-зони для молоді і т. д.

Фото: Budport

]]>
<![CDATA[Інноваційна церква перетворилась на мистецьку інсталяцію]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/nnovacjna-cerkva-peretvorilas-na-mistecku-nstaljacju Thu, 25 Feb 2016 11:55:55 +0300 message Сучасна архітектура дісталась до соборів та церков. У Мадриді збудували церкву Santa-Monica в стилі hi-tech. З вулиці будівля більше нагадує сучасну арт-інсталяцію, аніж Храм Божий. Інтер’єр у церкви теж перегукується із сучасним мінімалістичним дизайном. Єдиним нагадуванням, що це церква є лише розп’яття Ісуса Христа та скульптура Діви Марії.

Фото: З мережі Інтернет

]]>
<![CDATA[У Києві «провалилась» дорога на одному з проспектів]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-kijev-provalilas-doroga-na-odnomu-z-prospektv Wed, 24 Feb 2016 15:58:46 +0300 message У Києві на проспекті М. Бажана просів грунт, а потім взагалі провалився, утворивши яму. Втім, це сталося не на проїжджій частині, а на розподільній смузі. Тож наразі працівники «Київавтодору» чекають подальших вказівок щодо ліквідації провалу.

Відео: 112 канал

]]>
<![CDATA[Екстрим-готель пропонує своїм гостям жити над прірвою]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/jekstrim-gotel-proponuje-svojim-gostjam-zhiti-nad-prrvoju Wed, 24 Feb 2016 12:15:39 +0300 message На крутих схилах перуанських скал розташувався незвичний готель для любителів полоскотати свої нерви. Так, відвідувачам пропонують жити у прозорих капсулах, які прикріплені до скали і майже звисають над прірвою. Дістатися свого номера відвідувачам допомагають професійні альпіністи.

Фото: Lifeglobe
 

]]>
<![CDATA[У Києві відреставрують замок Річарда]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-kijev-vdrestavrujut-zamok-rcharda Tue, 23 Feb 2016 18:24:10 +0300 message Замок Річарда Левове Серце таки відремонтують. Власники найвідомішого будинку в центрі Києва, якому виповнилося 111 років, отримали дозвіл на його реставрацію. Домовитися зі столичною владою про ремонт американський господар замку намагався ще з початку двохтисячних. Загалом, двері будівлі зачинені вже три десятиріччя. Всередині замість історичних інтер’єрів - сучасні написи і сліди від радянської проводки.

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[Східці, які ведуть в нікуди]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/skhdc-jak-vedut-v-nkudi Tue, 23 Feb 2016 11:26:02 +0300 message Сучасні інженери та архітектори проектують найсміливіші задуми. Втім, часто так стається, що поруч із надуманими рішеннями, проектувальники можуть забути про елементарні речі, такі як, наприклад, двері, які б виходили на вже збудовану сходи. Іноді трапляється, що східці просто таки ведуть у стелю. Пропонуємо переглянути найбезглуздіші будівельні провали із східцями.

Фото: з мережі Інтернет

 

]]>
<![CDATA[Рада не прийняла перейменування сотень населених пунктів]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/rada-ne-prijnjala-perejmenuvannja-soten-naselenih-punktv Mon, 22 Feb 2016 18:00:52 +0300 message Вчора сплив строк декомунізації. Учора сплив строк, до яких мали би перейменувати та демонтувати усе, що пов’язане з комуністичним та більшовицьким минулим. Однак Верховна Рада у п'ятницю так і не перейменувала 813 населених пунктів.

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[У Львові підпалили три будівлі російських банків]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-lvov-pdpalili-tri-budvl-rosjskih-bankv Mon, 22 Feb 2016 16:06:33 +0300 message Цієї ночі у Львові майже одночасно підпалили одразу три російські банки. У будинки, де вони розташовані, невідомі, вочевидь, кинули коктейлі Молотова. В одному приміщенні запалювальна суміш не зайнялася, а от за іншою адресою мало не запалали квартири львів’ян. На вулиці Івана Франка пожежа спалахнула близько першої години ночі. Рятувальники приїхали досить швидко, але погасити пожежу їм не вдалося. Відділення у житловому будинку згоріло повністю. Загроза була і для мешканців.

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[Радянське місто «вмирає» без мешканців]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/radjanske-msto-vmiraje-bez-meshkancv Mon, 22 Feb 2016 12:30:54 +0300 message На території Латвії розташувалось військове радянське місто Скрунда-1.  В часи СРСР місто було збудовано для експлуатації окремого радіотехнічного вузла системи попередження про ракетний напад. На території Скрунди-1 знаходилися казарми, 10 блочних житлових будинків, школа, дитячий садок, готель, Будинок культури, лікарня. Втім після розпаду СРСР місто занепало. Останні мешканці покинули Скрунду-1 у 1998 році. А все обладнання було знищено.

Фото: Bigpicture

 

]]>
<![CDATA[В Україні впали ціни на житло]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/v-ukrajin-vpali-cni-na-zhitlo Sun, 21 Feb 2016 13:26:15 +0300 message Житло в обласних центрах України знову дешевшає. За тиждень найбільше ціни впали у Хмельницькому. Однокімнатна квартира там обійдеться майже 500 доларів за квадрат. Трохи дорожче коштуватиме аналогічне житло в Запоріжжі та Львові — близько 550 умовних одиниць. Найдорожчі варіанти в Миколаєві та Одесі. Там за метр однокімнатки доведеться викласти приблизно 900 доларів.
 
Відео: 24 канал
]]>
<![CDATA[Найкрасивіші залізничні вокзали стимулюють до подорожей поїздом]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/najkrasivsh-zalznichn-vokzali-stimuljujut-do-podorozhej-pojizdom Fri, 19 Feb 2016 12:04:58 +0300 message Часто, подорожуючи поїздом люди нарікають на те, що залізниці повільні, в порівнянні з літаками та й не такі зручні вагони поїздів, як сидіння у салонах повітряних суден. Втім, залізниця – один з найдавніших та найбільш популярних видів громадського транспорту. Тож, залізничні вокзали щороку відвідують мільйони пасажирів. Хоча, іноді архітектура таких станцій перевершує красою навіть королівські палаци. Іноді варто просто проїхати поїздом, щоб потрапити на  такий вокзал.

Фото: З мережі Інтернет
 

]]>