Україна комунальна http://jkg-portal.com.ua/ Головний експерт житлово-комунального господарства України uk Wed, 19 Sep 2018 06:57:22 +0300 http://jkg-portal.com.ua/images/logo_UK.jpg Україна комунальна http://jkg-portal.com.ua/ <![CDATA[Коболєв підозрює газзбути у дворазовому завищенні показників споживання газу]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/kobolev-pdozrjuje-gazzbuti-u-dvorazovomu-zavishhenn-pokaznikv-spozhivannja-gazu-54050 Tue, 18 Sep 2018 18:25:00 +0300 message НАК "Нафтогаз України" підозрює газозбутову компанію у завищенні майже вдвічі показників використання газу споживачами, які отримують субсидії, заявив глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

"Коли газбут виставляє рахунок і оплачує держава, то споживання вдвічі більше", - констатував керівник НАК на форумі Європейської бізнес-асоціації у вівторок, розповідаючи про відкриття, які зробив "Нафтогаз", отримавши контроль над однією з таких компаній у Кропивницького.

А.Коболєв зазначив, що не вірить у можливість такого спеціального "спалювання" газу субсидіантами, а передбачає, що, теоретично, відсутність необхідності платити гроші за газ підвищує його споживання на 10-20%.

Глава "Нафтогазу" уточнив, що з поставленого населенню 11 млрд куб. м газу субсидіантам надходить 6 млрд куб. м, а значить перехід на ринкове ціноутворення дозволив би економити до 3 млрд куб. м вартістю близько $1 млрд.

Він також додав, що окрім цього в Кропивницькому компанія виявила й інші схеми списання дотованого державою дешевого газу.

Як повідомлялося, заборгованість регіональних газозбутових підприємств перед НАК на середину вересня становила 19,7 млрд грн.

 

]]>
<![CDATA[На теплі кредити в наступному році виділять 400 мільйонів]]> http://osbb.jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/na-tepl-krediti-v-seled-roc-vidljat-400-mljonv-54049 Tue, 18 Sep 2018 17:40:00 +0300 message У проекті Державного бюджету України на 2019 рік на Фонд енергоефективності буде направлено 1,6 млрд гривень, про це розповів прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час позачергового засідання уряду.

За словами Володимира Гройсмана, на "теплі кредити" буде виділено в наступному році 0,4 млрд гривень.

Відзначимо, в 2018 році держбанки вичерпали засоби для теплих кредитів в липні. У 2018 році за програмою "теплих кредитів" передбачено виділення 190 млн грн на підтримку ОСББ, 202,2 млн грн - на підтримку індивідуальних домогосподарств та 7,7 млн ​​грн - на підтримку домогосподарств, які вирішили встановити Негазовий котли.

 

]]>
<![CDATA[В «Укртрансгазі» готуються до переходу на добову балансування газу]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/v-ukrtransgaz-gotujutsja-do-perehodu-na-dobovu-balansuvannja-gazu-54048 Tue, 18 Sep 2018 16:43:00 +0300 message Україна зможе перейти на добову балансування газу тільки після того, як оператори газорозподільних мереж сформують реєстр споживачів.

Про це ссобщает прес-служба "Укртрансгазу", передає Час Пік.

Укртрансгаз закликає операторів ГРС передати дані клієнта в Інформаційну платформу для завершення процесу переходу на добову балансування.

Як повідомлялося раніше, "Укртрансгаз" створив інформаційну платформу добової балансування газу, здійснив тестування за допомогою частини контрагентів і провів ряд публічних презентацій її функціоналу для більшості представників ринку.

В ході презентацій учасники висловлювали занепокоєння щодо існуючої проблеми з формуванням реєстру споживачів газу. Зі свого боку Укртрансгаз неодноразово підкреслював, що коректне наповнення бази даних споживачів газу є необхідною умовою впровадження добового балансування.

Згідно з положеннями Кодексу ГТС для забезпечення електронної взаємодії та документообігу між суб'єктами ринку природного газу оператори ГРС повинні вносити в інформаційну платформу повні і достовірні дані про всіх своїх споживачів, що визначено підпунктами 1, 2, 5-8 пункту 2 глави 4 розділу IV.

«Станом на сьогодні в системі реалізовані всі ключові бізнес-процеси, щоб забезпечити впровадження добової балансування відповідно до вимог Кодексу ГТС. Ми працюємо над побажаннями учасників ринку щодо підвищення зручності користуванням платформою, але для того, щоб система успішно запрацювала, потрібна активна робота всіх учасників ринку. Особливо важливим є наповнення реєстру споживачів, яке повинно бути виконано операторами ГРС »,

- зазначив Юрій Москаленко, голова групи впровадження інформаційної платформи добового балансування.

 

]]>
<![CDATA[«Укрзалізниця»: скасує електрички за 20 маршрутами]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/ukrzalznicja-skasuje-jelektrichki-za-20-marshrutami-54047 Tue, 18 Sep 2018 15:40:00 +0300 message "Укрзалізниця" скасує ряд приміських поїздів, заповнюваність яких становить менше 20%.

Про це заявив керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

За його словами, на ці маршрути планується випустити додатково автобуси.

"У нас є напрямки, де завантаженість приміських поїздів становить до 20%. Потяги ходять майже порожні, а ми витрачаємо кошти на ремонт, на утримання … Для нас набагато більш економічно прийнятний варіант — придбати автобуси і запустити їх на такі напрямки", — повідомив Кравцов.

Наразі йдеться про 20 таких напрямків.

"Але проблема в тому, що всюди ми повинні отримувати згоду місцевих рад. Це проблема, особливо перед виборами … Але це потрібно для підвищення ефективності, і ми намагаємося це донести місцевим радам", — резюмував Кравцов.

В "Укрзалізниці" неодноразово заявляли про збитковість пасажирського сектора. В приміському сполученні нинішні тарифи на пасажирські перевезення нижчі собівартості в 7-8 разів.

 

]]>
<![CDATA[Заяву на монетизацію субсидії можна подати до листопада]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/zajavu-na-monetizacju-subsidji-mozhna-podati-do-listopada-54046 Tue, 18 Sep 2018 14:35:00 +0300 message Громадяни, які з поважних причин не встигли подати заяву до органів соціального захисту населення, ще можуть це зробити до 1 листопада поточного року.

Кожен, хто подав до 1 вересня заяву на монетизацію субсидій, на початку опалювального періоду отримає грошову винагороду за «розумне» споживання енергоресурсів.

Середня сума виплати за зекономлений взимку газ становить близько 700 гривень. Першими почали виплати управління соціального захисту населення в Київській і Хмельницькій області.

Громадяни, які з поважних причин не встигли подати заяву до органів соціального захисту населення, ще можуть це зробити до 1 листопада поточного року.

Нагадаємо, під монетизацію потрапляє зекономлений еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 куб. м газу.

 

]]>
<![CDATA[У Києві переважає високий рівень пожежної небезпеки]]> http://capital.jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/u-kijev-perevazhaje-visokij-rven-pozhezhnoji-nebezpeki-54045 Tue, 18 Sep 2018 13:26:00 +0300 message 18-20 вересня у Києві переважатиме високий (4 класу) рівень пожежної небезпеки. Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.
 
Фахівці закликають киян максимально обережно поводитися із вогнем, особливо у лісопаркових зонах, і нагадують про правила поведінки у разі виникнення пожежі.
 
Якщо ви опинилися в осередку пожежі:
 • не панікуйте та не приймайте поспішних необдуманих рішень;
 • не тікайте від полум’я, що швидко наближається, у протилежний від вогню бік, долайте крайку вогню проти вітру, закривши голову та обличчя одягом;
 • із небезпечної зони, до якої наближається полум’я, виходьте швидко, перпендикулярно напрямку поширення вогню;
 • якщо втекти від пожежі неможливо, то вийдіть на відкриту місцевість або галявину, ввійдіть у водойму або накрийтесь мокрим одягом і дихайте повітрям, що над самою поверхнею землі (тут воно менш задимлене); рот і ніс при цьому прикривайте одягом чи шматком будь-якої тканини;
 • гасити полум’я невеликих низових пожеж можна, забиваючи його гілками листяних порід дерев, заливаючи водою, закидаючи вологим ґрунтом та затоптуючи ногами;
 • під час гасіння пожежі не відходьте далеко від доріг і просік, не випускайте з виду інших учасників гасіння пожежі, підтримуйте з ними зв’язок за допомогою голосу;
 • будьте обережні у місцях горіння високих дерев, вони можуть завалитися і травмувати вас;
 • особливо будьте обережні у місцях торф’яних пожеж, враховуйте, що там можуть створюватися глибокі вирви, тому рухайтеся, за можливості, перевіряючи палицею глибину шару, що вигорів;
 • після виходу із осередку пожежі повідомте місцеві органи влади та пожежну службу про місце, розміри та характер пожежі.
Перша допомога при опіках:
 
 • посадіть або покладіть постраждалого;
 • обливайте місця опіків великою кількістю води (не менше 15 хвилин);
 • за можливості зніміть із уражених місць каблучки, годинники, паски, взуття до того, поки ці місця не почали набрякати;
 • зняти предмети одягу, які згоріли або ще тліють, можна лише у тому випадку, якщо вони не прилипли до уражених місць постраждалого;
 • шкіру навколо опіків потрібно обробити розчином марганцівки або спиртом;
 • усі опіки необхідно захистити, прикриваючи їх чистою тканиною без ворсу (простирадло або наволочка, чистими серветками);
 • викликати швидку медичну допомогу за телефоном «103».

Запам’ятайте: в усіх випадках, якщо ви у змозі, зателефонуйте «101» і викличте пожежників. Більше порад у разі пожежі. 

]]>
<![CDATA[Субсидій і в 2018 році, і в 2019 році вистачить - Мінсоцполітики]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/subsidj--v-2018-roc--v-2019-roc-vistachit---mnsocpoltiki-54044 Tue, 18 Sep 2018 12:18:00 +0300 message Після зростання цін на газ субсидіями будуть забезпечені всі, хто має на них право та їх потребує, це журналістам розповіла в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.
 
"Точно можу сказати, що субсидій і в 2018 році, і в 2019 році однозначно вистачить. Це те, за чим Міністерство соціальної політики разом з Міністерством фінансів буде слідкувати", - розповіла Оксана Маркарова.
 
Як додала в.о. міністра фінансів, останні роками уряд активно займається чітким забезпеченням повністю усіх субсидіантів необхідним, а також верифікацією, для того, щоб субсидії отримували ті, кому вони дійсно потрібні.
 

Кабінет міністрів України планує розширити коло осіб, які можуть претендувати на субсидії, після зміни ціни на газ, що передбачено у межах виконання зобов’язань за програмою співпраці з МВФ. 

]]>
<![CDATA[Стало відомо в яких областях почали видавати «Пакети малюка»]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/stalo-vdomo-v-jakih-oblastjah-pochali-vidavati-paketi-maljuka-54043 Tue, 18 Sep 2018 11:30:00 +0300 message Станом на 17 вересня року від Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) щодо забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні сім областей України почали отримувати «Пакунки малюка» для передачі породіллям, а саме: Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Черкаська області.
 
Органами соціального захисту населення у тих областях, які отримали «Пакунки малюка», вже розпочато роботу щодо доставки одноразової натуральної допомоги жінкам, які народили дитину та були виписані з пологових будинків у першій половині вересня 2018 року.
 
До зазначених областей поставлено 2494 «Пакунки малюка», з яких 411 пакунків вже передані породіллям.
 
Нагадуємо, що з метою реалізації пілотного проекту Уряду із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» Міністерством соціальної політики України видано відповідний наказ.
 

«Пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину. Отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. 

]]>
<![CDATA[З початку року середня пенсія українця зросла на 3%]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/z-pochatku-roku-serednja-pensja-ukrajincja-zrosla-na-3-54042 Tue, 18 Sep 2018 10:51:00 +0300 message З початку року середня пенсія українця зросла на 3,3%, такі данні повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.
 
За даними міністерства, середній розмір пенсії разом із цільовою грошовою допомогою станом на 1 січня 2018 року складав 2 480,46 грн, при цьому станом на 1 липня 2018 року він зріс до 2 562,40 гривень, або на 3,3%.
 
Нагадаємо, у 2019 році Пенсійний фонд проведе перерахунок пенсій. Виплати підвищать на 50% зростання зарплат та на 50% зростання інфляції.
 

Накопичувальні пенсії мають запрацювати з 1 січня 2019 року. Наразі триває законодавчий процес та вироблення концепції. 

]]>
<![CDATA[НКРЕКП відмовилась проводити позапланову перевірку 10 облгазів]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/nkrekp-vdmovilas-provoditi-pozaplanovu-perevrku-10-oblgazv-54041 Tue, 18 Sep 2018 10:15:00 +0300 message Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, відмовився провести перевірку виконання операторами газорозподільних мереж вимог Постанови НКРЕКП «Про налагодження процесу обміну даними на ринку природного газу» щодо створення бази ЕІС-кодів споживачів та їх об`єктів газоспоживання, про це повідомляє прес-служба АТ «Укртрансгаз».
 
У серпні цього року Укртрансгаз звернувся до Регулятора з відповідними заявами про вжиття заходів реагування на адресу ряду операторів ГРМ. Укртрансгаз вважає, що створення повної, актуальної та коректної бази ЕІС-кодів споживачів та їх об`єктів газоспоживання є необхідною передумовою запровадження ефективної системи добового балансування.
 
Зокрема, Львівгаз, Вінницягаз, Тисьменицягаз, Криворіжгаз, Київоблгаз, Дніпрогаз та Дніпропетровськгаз не подали цифровий підпис керівника. А Донецькоблгаз, Миколаївгаз та Харківміськгаз прострочили терміни надання даних.
 
Однак НКРЕКП, відмовилась від позапланової перевірки компаній. Основою для цього стали звіти операторів ГРМ про начебто наповнення та підтримання у належному стані бази даних ЕІС-кодів.
 

*ЕІС-код – це код енергетичної ідентифікації суб’єкта ринку природного газу та/або точки комерційного обліку, визначений за правилами Європейської мережі операторів газотранспортних систем (ENTSOG) з метою уніфікації та однозначної ідентифікації суб’єктів ринку природного газу та точок комерційного обліку, розміщених на об’єктах газової інфраструктури, у тому числі для участі у регіональних (міжнародних) газових ринках, та для забезпечення спрощення процедур зміни постачальників природного газу та електронного обміну даними між суб’єктами ринку природного газу. 

Якщо ви бажаєте дізнатися про те,що робиться у Солом'янському районі, рекомендуємо вам зайти на сайт solomenskiy.kiev.ua. Тут ви зможете дізнатися про самі гарячі новини, які вас зможуть заінтересувати.

]]>
<![CDATA[У четвер частина Києва залишиться без холодної води]]> http://capital.jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/u-chetver-chastina-kijeva-zalishitsja-bez-kholodnoji-vodi-54040 Tue, 18 Sep 2018 09:30:00 +0300 message У четвер, 20 вересня, частина Києва залишиться без холодної води в зв'язку з проведенням ремонтних робіт.
 
Так, без холодної води залишаться будинки за наступними адресами:
 
20 вересня з 8.00 до 21.00
 
- вул.С.Соснініх, 12,14, 14-А, 16,18 / 1;
 
- вул.Кучера, 2, 2-А;
 
- вул.Польова, 67, 71;
 

- вул.Т.Яблонськоі, 1-А. 

]]>
<![CDATA[Приймання заяв на монетизацію субсидій продовжили до листопада]]> http://osbb.jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/prijmannja-zajav-na-monetizacju-subsidj-prodovzhili-do-listopada-54039 Tue, 18 Sep 2018 08:54:00 +0300 message Кожен, хто подав до 1 вересня заяву на монетизацію субсидій, на початку опалювального періоду отримає грошову винагороду за «розумне» споживання енергоресурсів.

Середня сума виплати за зекономлений взимку газ становить близько 700 гривень. Першими почали виплати управління соціального захисту населення в Київській і Хмельницькій області.

Громадяни, які з поважних причин не встигли подати заяву до органів соціального захисту населення, ще можуть це зробити до 1 листопада поточного року.

Нагадаємо, під монетизацію потрапляє зекономлений еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 куб. м газу.  

]]>
<![CDATA[Володимир Омелян, Міністр Інфраструктури України. Про Hyperloop і дороги.]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/volodimir-omeljan-mnstr-nfrastrukturi-ukrajini-pro-hyperloop--dorogi Mon, 03 Sep 2018 13:27:56 +0300 message Володимир Омелян, Міністр Інфраструктури України в інтерв'ю з Євгеном Черняком на каналі «Великі гроші».
 
У цьому випуску Володимир Омелян розповість про те, як міністерство працює над ремонтом і будівництвом українських доріг, чому позитивна динаміка у зниженні кількості ДТП не позначається на якості транспортних шляхів.
 
Обговорять один з найбільш неоднозначних проектів в Україні - Hyperloop. Це абсолютно нова технологія, яку ніхто до кінця не реалізовував. Компетенції діючого міністра інфраструктури України викликають певні сумніви, враховуючи складність і необхідний обсяг фінансування проекту.

Поговорять про заборони залізничних сполучень. Ви дізнаєтеся, навіщо міністерство позбавляє бюджет країни відчутно високого прибутку, і яку альтернативу вони можуть запропонувати 2-3 млн. Українців, які не зможуть виїхати на заробітки в РФ. 

]]>
<![CDATA[Як виглядає паровий котел зсередини]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/jak-vigljadaje-parovij-kotel-zseredini Mon, 20 Aug 2018 14:46:44 +0300 message По суті паровий чи водогрійний котел - це великий чайник для нагрівання води, що складається з великого числа труб, які зовні закриті щільною теплоізоляцією.
 
На фото видно рівно розташовані трубопроводи (фахівці зазвичай говорять пучки труб), які акуратно і геометрично точно огинають отвори для пальників.

На відміну від чайника, у котлі вогонь горить всередині. Власне кажучи, це простір ми і бачимо на фото. 

А якщо не занудно, то сенс такий: у великий котел за допомогою насосів подаються газ (паливо), вода (для створення пари) і атмосферне повітря для горіння.

У топці котла згорає газ, виділяючи при цьому дуже багато теплоти. Внутрішні стінки котла огортає велика і складна трубна система, по якій протікає вода. Вода нагрівається до температури кипіння та випаровується.

Далі отриманий пар перегрівається понад температуру кипіння й під тиском подається в парову турбіну, обертаючи ротор. Потенційна енергія стисненого й нагрітого до високої температури пара перетворюється в кінетичну енергію обертання ротора турбіни, який приводить в рух електрогенератор. Кінетична енергія обертання ротора генератора перетворюється в електричний струм.

джерело фото

]]>
<![CDATA[У Києві черговий прорив труби з гарячою водою]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/u-kijev-chergovij-proriv-trubi-z-garjachoju-vodoju Tue, 27 Jun 2017 14:41:57 +0300 message  
Сьогодні, 27 червня, у Києві в черговий раз прорвало трубу з гарячою водою. Автомобіль з мамою і дитиною йшов під землю прямо на очах перехожих.

На перехресті вулиці Лебедєва-Кумача і вулиці Яблонської, автомобіль Опель провалився під асфальт. Прорвало трубу з гарячою водою. Перехожі рятували мати з 8-ми місячним дитиною. На щастя, маму з дитиною вдалося швидко витягнути без серйозних травм та опіків. 

джерело: dtp.kiev.ua

]]>
<![CDATA[В Києві розпочався Всеукраїнський фестиваль писанок]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/v-kijev-rozpochavsja-vseukrajinskij-festival-pisanok Sun, 09 Apr 2017 22:08:37 +0300 message У Києві стартував VII Всеукраїнський фестиваль писанок.
 
Подивитися на писанки в перший день фестивалю прийшли сотні киян та гостей міста. На Софійській площі організатори презентували 374 роботи митців у напрямі “авторська писанка-мальованка”.
 
Гості можуть побачити Всеукраїнську колекцію традиційних писанок, що представляє регіональні особливості країни. Колекція розташовується на Софійській площі під шатрами та налічує понад 50 000 писанок, виконаних митцями та дітьми з усієї України.
 
В рамках проекту будуть представлені приватні колекції писанок видатних митців. Також на Софійській площі можна буде відвідати Музей із тематичними крижаними скульптурами та навчитися розписувати писанки в зоні майстер-класів.

Фестиваль триватиме на Софійській із 8 до 23 квітня. 

]]>
<![CDATA[Підземне водосховище в центрі Києва]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/pdzemne-vodoskhovishhe-v-centr-kijeva Wed, 20 Jul 2016 13:54:04 +0300 message Потрапити туди не так вже просто. Це одне з трьох підземних водосховищ в самому центрі Києва, воно поки що пустує. У двох інших містять запас прісної води, режимна територія і дуже добре охороняється. Це неймовірно атмосферний місце. Тут, на 6-ти метрових опорах тримається звід, загалом це сучасний аналог цистерни "Базиліка" в Стамбулі.

Джерело: EXPLORATION WAY

]]>
<![CDATA[Столиця готується до Великодня]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/stolicja-gotujetsja-do-velikodnja Sun, 24 Apr 2016 17:45:24 +0300 message У Києві на Софійській площі презентували рекордну кількість писанок - 374 з різних куточків країни. Таке число було обрано не випадково, адже саме на стільки квадратів можна розділити саму площу.

Великодне містечко простягнулося від Софіївської площі до парку "Володимирська гірка", включаючи в себе Михайлівську площу та Володимирський проїзд.

Фестиваль триватиме до 9 травня, до цього часу жителі і гості Києва можуть взяти участь в майстер-класах з розпису яєць, а також проголосувати за найкрасивішу писанку, яку організатори подарують Папі Римському.

]]>
<![CDATA[У Києві знизилась вартість квартир]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-kijev-znizilas-vartst-kvartir Sun, 28 Feb 2016 13:15:42 +0300 message Найбільше ціни на житло впали у Дніпровському районі. Там метр двокімнатки нині коштує понад 1100 доларів. Аналогічне помешкання в Оболонському масиві – майже 1500. Найдоступніше житло також у Святошинському та Деснянському районах. Лідером за вартістю в столиці залишається Печерський район. Там аналогічне помешкання пропонують за понад дві тисячі двісті доларів за метр квадратний.
 
Відео: 24 канал
]]>
<![CDATA[В Україні впали ціни на житло]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/v-ukrajin-vpali-cni-na-zhitlo Sun, 28 Feb 2016 11:15:24 +0300 message За тиждень найбільше впали ціни у Хмельницькому – там метр двокімнатки коштує трохи більше 500 доларів. Аналогічне помешкання в Дніпропетровську – понад 750 умовних одиниць. Лідерами за вартістю житла залишаються Одеса та Миколаїв. Там за метр квадратний просять більше 900 доларів.
 
Відео: 24 канал
]]>
<![CDATA[Експоцентр хочуть повернути у комунальну власність]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/jekspocentr-khochut-povernuti-u-komunalnu-vlasnst Sat, 27 Feb 2016 14:49:32 +0300 message Національний Експоцентр України хочуть повернути в комунальну власність. Мовляв, будівля хоч і на балансі держави, та вона ним не опікується, не фінансує, не розвиває. До того ж, місту підприємство майже не приносить прибутку, хоча Київ дає Експоцентру пільги на користування землею. 

ТСН
 
 
]]>
<![CDATA[На Київщині госпіталізували 14 учнів через отруєння невідомим газом]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/na-kijivshhin-gosptalzuvali-14-uchnv-cherez-otrujennja-nevdomim-gazom Sat, 27 Feb 2016 12:19:18 +0300 message Близько тисячі дітей евакуювали зі школи в селі Крюківщина, що у Київській області. Стався витік газу. Поки швидка перевозили дітей до лікарні, газовики, рятувальники і поліція висували версії, директор школи провів своє розслідування.

ТСН

]]>
<![CDATA[У підвалі завалено будинку в Києві шукають людей]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-pdval-zavaleno-budinku-v-kijev-shukajut-ljudej Fri, 26 Feb 2016 16:06:30 +0300 message До заблокованих у підвалі будівельників лишилося чотири метри завалів. Рятувальники наразі не можуть констатувати смерть громадянина, який був названий загиблим. Вони бачать нерухоме тіло під завалами, поки що не можуть до нього дістатися. Щойно його витягнуть з-під завалів, медики мають оцінити стан потерпілого або констатувати смерть. Врятовані розповіли про ще двох людей у підвалі, до них ще чотири метри завалів

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[Індійські ферми «переселять» в багатоповерхівки]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/fermi-pereseljat-v-zelen-bagatopoverkhvki Fri, 26 Feb 2016 12:20:33 +0300 message Уже в 2020 році в Індії планують збудувати фермерський комплекс, який буде розташований поряд із міськими багатоповерхівками. Такий комплекс, згідно з проектом, буде складатися з шести 36-поверхових веж, виконаних з крос-ламінованих дерев'яних панелей місцевого виробництва, підсилених сталевими конструкціями. Енергія для будівель буде генеруватися за допомогою вітрових турбін і фотоелектричних елементів. У кожній башті крім житлових апартаментів обладнують ресторани, тренажерні зали, офіси, коворкінг-зони для молоді і т. д.

Фото: Budport

]]>
<![CDATA[Інноваційна церква перетворилась на мистецьку інсталяцію]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/nnovacjna-cerkva-peretvorilas-na-mistecku-nstaljacju Thu, 25 Feb 2016 11:55:55 +0300 message Сучасна архітектура дісталась до соборів та церков. У Мадриді збудували церкву Santa-Monica в стилі hi-tech. З вулиці будівля більше нагадує сучасну арт-інсталяцію, аніж Храм Божий. Інтер’єр у церкви теж перегукується із сучасним мінімалістичним дизайном. Єдиним нагадуванням, що це церква є лише розп’яття Ісуса Христа та скульптура Діви Марії.

Фото: З мережі Інтернет

]]>
<![CDATA[У Києві «провалилась» дорога на одному з проспектів]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-kijev-provalilas-doroga-na-odnomu-z-prospektv Wed, 24 Feb 2016 15:58:46 +0300 message У Києві на проспекті М. Бажана просів грунт, а потім взагалі провалився, утворивши яму. Втім, це сталося не на проїжджій частині, а на розподільній смузі. Тож наразі працівники «Київавтодору» чекають подальших вказівок щодо ліквідації провалу.

Відео: 112 канал

]]>
<![CDATA[Екстрим-готель пропонує своїм гостям жити над прірвою]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/jekstrim-gotel-proponuje-svojim-gostjam-zhiti-nad-prrvoju Wed, 24 Feb 2016 12:15:39 +0300 message На крутих схилах перуанських скал розташувався незвичний готель для любителів полоскотати свої нерви. Так, відвідувачам пропонують жити у прозорих капсулах, які прикріплені до скали і майже звисають над прірвою. Дістатися свого номера відвідувачам допомагають професійні альпіністи.

Фото: Lifeglobe
 

]]>
<![CDATA[У Києві відреставрують замок Річарда]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-kijev-vdrestavrujut-zamok-rcharda Tue, 23 Feb 2016 18:24:10 +0300 message Замок Річарда Левове Серце таки відремонтують. Власники найвідомішого будинку в центрі Києва, якому виповнилося 111 років, отримали дозвіл на його реставрацію. Домовитися зі столичною владою про ремонт американський господар замку намагався ще з початку двохтисячних. Загалом, двері будівлі зачинені вже три десятиріччя. Всередині замість історичних інтер’єрів - сучасні написи і сліди від радянської проводки.

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[Східці, які ведуть в нікуди]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/skhdc-jak-vedut-v-nkudi Tue, 23 Feb 2016 11:26:02 +0300 message Сучасні інженери та архітектори проектують найсміливіші задуми. Втім, часто так стається, що поруч із надуманими рішеннями, проектувальники можуть забути про елементарні речі, такі як, наприклад, двері, які б виходили на вже збудовану сходи. Іноді трапляється, що східці просто таки ведуть у стелю. Пропонуємо переглянути найбезглуздіші будівельні провали із східцями.

Фото: з мережі Інтернет

 

]]>
<![CDATA[Рада не прийняла перейменування сотень населених пунктів]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/rada-ne-prijnjala-perejmenuvannja-soten-naselenih-punktv Mon, 22 Feb 2016 18:00:52 +0300 message Вчора сплив строк декомунізації. Учора сплив строк, до яких мали би перейменувати та демонтувати усе, що пов’язане з комуністичним та більшовицьким минулим. Однак Верховна Рада у п'ятницю так і не перейменувала 813 населених пунктів.

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[У Львові підпалили три будівлі російських банків]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-lvov-pdpalili-tri-budvl-rosjskih-bankv Mon, 22 Feb 2016 16:06:33 +0300 message Цієї ночі у Львові майже одночасно підпалили одразу три російські банки. У будинки, де вони розташовані, невідомі, вочевидь, кинули коктейлі Молотова. В одному приміщенні запалювальна суміш не зайнялася, а от за іншою адресою мало не запалали квартири львів’ян. На вулиці Івана Франка пожежа спалахнула близько першої години ночі. Рятувальники приїхали досить швидко, але погасити пожежу їм не вдалося. Відділення у житловому будинку згоріло повністю. Загроза була і для мешканців.

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[Радянське місто «вмирає» без мешканців]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/radjanske-msto-vmiraje-bez-meshkancv Mon, 22 Feb 2016 12:30:54 +0300 message На території Латвії розташувалось військове радянське місто Скрунда-1.  В часи СРСР місто було збудовано для експлуатації окремого радіотехнічного вузла системи попередження про ракетний напад. На території Скрунди-1 знаходилися казарми, 10 блочних житлових будинків, школа, дитячий садок, готель, Будинок культури, лікарня. Втім після розпаду СРСР місто занепало. Останні мешканці покинули Скрунду-1 у 1998 році. А все обладнання було знищено.

Фото: Bigpicture

 

]]>