Україна комунальна http://jkg-portal.com.ua/ Головний експерт житлово-комунального господарства України uk Wed, 13 Nov 2019 17:43:11 +0300 http://jkg-portal.com.ua/images/logo_UK.jpg Україна комунальна http://jkg-portal.com.ua/ <![CDATA[Для подачі води в Крим немає підстав - представник президента]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/dlja-podach-vodi-v-krim-nemaje-pdstav---predstavnik-prezidenta-57996 Wed, 13 Nov 2019 17:35:00 +0300 message Українська сторона поки не отримувала звернень щодо можливості відновлення подачі води в окупований Крим, і позиція з цього питання залишається незмінною.

Про це заявив постійний представник президента України Володимира Зеленського в Криму Антон Кориневич.

"Ви знаєте, під час спілкування з журналістами президент заявив, що до української сторони з цього питання ніхто не звертався. Ми за місяць роботи в представництві президента в Криму також не бачили таких звернень", - запевнив він.

Кориневич також зазначив, що позиція з цього питання є однозначною: "Все залишається як є, тому я не бачу тут підстав для змін".

Нагадаємо, що раніше глава попереднього українського уряду віддав доручення про те, щоб підконтрольні Україні населені пункти Донбасу безперебійно отримували питну воду.

 

]]>
<![CDATA[За ІІІ квартал виробники альтернативної енергії отримали 9,5 млрд грн]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/za--kvartal-virobniki-alternativnoji-jenergji-otrimali-95-mlrd-grn-57995 Wed, 13 Nov 2019 16:40:00 +0300 message «Гарантований покупець» виплатив виробникам електроенергії за «зеленим» тарифом 9,5 млрд грн в III кварталі 2019 року.

Про це йдеться в повідомленні на сайті держкомпанії.

За вказаний період «ДП» викупив 13,24 тис. ГВт електроенергії по ПСО, виробленої на атомних і гідроелектростанціях на суму 7,5 млрд грн. На організованих сегментах ринку в ОБ'ЄДНАНА енергосистемі компанія продала 4,7 тис. ГВт електроенергії і ще 439 ГВт в Бурштинському острові.

За двосторонніми угодами «ДП» продав 8,9 тис. ГВт електроенергії постачальникам універсальних послуг, операторам системи розподілу і оператору системи видачі.

Станом на 12 листопада в балансуючу групу «Гарантованого покупця» входять 479 проізводітелейпо «зеленим» тарифом.

З початку своєї роботи 1 липня «ДП» заплатив більше 11 млрд грн виробникам електроенергії з відновлюваних джерел.

До кінця 2019 року встановлена ​​потужність ВДЕ складе близько 6 ГВт. За прогнозом Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища, дефіцит бюджету «Гарантованого покупця» до кінця 2020 року може досягти 13,5 млрд грн.

На зелену енергетику припадає близько 4% від усієї виробленої електроенергії в Україні, при цьому в грошовому вираженні ринок відновлюваної генерації досягає до 10% від усього обороту на ринку електроенергії. З початку 2019 року в відновлювану енергетику інвестували близько 2 млрд євро.

 

]]>
<![CDATA[«Укрзалізниця» запустить нові маршрути поїздів]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/ukrzalznicja-zapustit-nov-marshruti-pojizdv-57994 Wed, 13 Nov 2019 15:45:00 +0300 message В Укрзалізниці з'являться нові маршрути по Україні та в міжнародному сполученні, зокрема з країнами ЄС та Республікою Білорусь.

В «Укрзалізниці» з'являться нові маршрути по Україні та в міжнародному сполученні.

Зокрема, в прес-службі Кабміну анонсували такі напрямки:

Ужгород - Херсон через Миколаїв, Кривий Ріг

Запоріжжя - Івано-Франківськ через Дніпро;

Запоріжжя - Чернівці

Київ - Ковель;

Київ - Запоріжжя через Кривий Ріг

Лисичанськ - Одеса,

Київ-Миколаїв - Херсон.

Крім того, повідомляється про відкриття нових маршрутів з країнами ЄС та Республікою Білорусь, а саме:

маршрути до Польщі;

приєднання до поїзда чотирьох столиць п'ятої столиці - Таллінна;

Львів - Мінськ через Ковель, Брест;

Гомель - Київ.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Владислав Криклій представив «To do list» - зміни, які плануються в сфері інфраструктури та транспорту до кінця 2019 року, протягом 2020 року і наступні 5 років.

Раніше «Укрзалізниця» призначить 35 додаткових поїздів на новорічні свята.

 

]]>
<![CDATA[У «Операторі ГТС» сподіваються на біржову торгівлю газом]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/u-operator-gts-spodvajutsja-na-brzhovu-torgvlju-gazom-57993 Wed, 13 Nov 2019 14:36:00 +0300 message В Україні потрібно створювати надійну інфраструктуру для організованої біржової торгівлі газом, яка відповідатиме вимогам актів ЄС. Таку думку висловив директор компанії "Оператор ГТС України" Сергій Макогон в Facebook, передає УНН.

"Україна крок за кроком рухається в бік конкурентного і прозорого ринку природного газу, який базується на ринковому ціноутворенні. Важливим інструментом ринкового ціноутворення є біржові торги контрактами на постачання природного газу, саме вони утворюють рівноважну ціну на ринку", - вказав він.

Чиновник зауважив, що завдяки прийнятому у 2015 році закону "Про ринок природного газу" правове поле України наблизилося до енергетичного законодавства ЄС.

"Але нам також потрібно рухатися далі в бік правил європейського фінансового ринку, і створювати надійну інфраструктуру для організованої біржової торгівлі газом, яка відповідатиме вимогам актів ЄС. Адже ми можемо розбудувати не лише ефективну торгівлю газовими контрактами на споті, а й торгівлю деривативними контрактами на газ", - додав Макогон.

На його думку, це відкриє нові можливості як для постачальників газу, так і його споживачів, вони зможуть хеджувати ризики коливання цін на газ протягом року, а також і валютні ризики.

" І законопроект 2284, який наразі розглядає Верховна Рада, дозволить створити потрібну Україні потужну фінансову інфраструктуру для організованої торгівлі газом і деривативними контрактами на нього", - підсумував директор Оператора ГТС.

 

]]>
<![CDATA[Депутати прийняли в першому читанні законопроєкт про заборону поширення пластикових пакетів ]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/deputati-prijnjali-v-pershomu-chitann-zakonoprojekt-pro-zaboronu-poshirennja-plastikovih-paketv--57992 Wed, 13 Nov 2019 13:20:00 +0300 message Верховна Рада затвердила в першому читанні проект Закону «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Про це повідомляє пресслужба ВР.
 
Законопроект № 2051-1 забороняє поширення пластикових пакетів товщиною до 50 мкм в об'єктах роздрібної торгівлі та об'єктах ресторанного господарства з 1 січня 2022 року.
 
Обмеження не поширюється на біорозкладні пластикові пакети і надлегкі пластикові пакети шириною до 225 мм (без бічних складок), глибиною до 345 мм (з урахуванням бічних складок), довжиною до 450 мм (з урахуванням ручок), які використовуються для первинної упаковки продуктів і призначені для упаковки і (або) транспортування свіжої риби, м'яса і продуктів з них, а також сипучих продуктів і льоду.
 
Також:
  • забороняє заохочувати споживачів купувати пакети;
  • встановлює обов'язкове маркування біорозкладаних пластикових пакетів відповідно до Національних стандартів;
  • стимулює виробництво біорозкладаних пластикових пакетів і встановлює відповідальність за порушення норм закону. 
]]>
<![CDATA[Нові правила користування метро]]> http://capital.jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/nov-pravila-koristuvannja-metro-57991 Wed, 13 Nov 2019 12:35:00 +0300 message Депутати Київської міської ради затвердили нові Правила користування київським метрополітеном, розроблені Департаментом транспортної інфраструктури. Попередній документ, ухвалений ще у 1995 році, не враховував вимог законодавства про міський електричний транспорт.
 
Як повідомили в КП «Київський метрополітен», основні позиції, що стосуються безпеки перевезень, лишилися без змін. Однак з’явилося кілька нововведень. Зокрема, наразі місто впроваджує е-квиток і відповідні нормативи знайшли відображення в оновлених правилах.
 
Нова редакція також передбачає заборону жебракування в метро. Керівництво підземки разом із громадськістю та правоохоронцями вже кілька років проводить активну роботу щодо цього. Пасажирів закликають не жертвувати кошти в метро, аби добротою не скористалися шахраї. Виявляли осіб зі скриньками для  збору коштів із фото дітей з інтернету або на лікування загиблих бійців АТО. 
 
Нові правила дають можливість правоохоронним органам вживати необхідні заходи для унеможливлення подібних випадків.
 
Результатом фахових консультацій із Асамблеєю людей з інвалідністю та представником Президента України щодо питань людей з інвалідністю стала можливість проїзду в метро із сертифікованими собаками-поводирями. Для навчання таких помічників ще має бути створений відповідний державний центр навчання та сертифікації. Однак підґрунтя наразі закладено.
 

Як нагадали у підприємстві, найважливішими правилами для безпечної та швидкої поїздки є триматись за поручень і не заступати за обмежувальну лінію. 

]]>
<![CDATA[Депутати у першому читанні ухвалили зміни до закону про ринок електричної енергії]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/deputati-u-pershomu-chitann-uhvalili-zmni-do-zakonu-pro-rinok-jelektrichnoji-jenergji-57990 Wed, 13 Nov 2019 11:45:00 +0300 message Депутати у першому читанні ухвалили зміни до закону про ринок електричної енергії, які передбачають врегулювання купівлі електроенергії за "зеленим тарифом". 
 
За рішення проголосувало 295 народних депутатів.
 
Проект закону 2233 про внесення змін до ЗУ "Про ринок електричної енергії" направлений на забезпечення законодавчого врегулювання механізму виконання спеціальних обов’язків із купівлі електричної енергії за "зеленим" тарифом, недопущення неконтрольованого зростання цін на електричну енергію внаслідок відсутності ефективної конкуренції, забезпечення теплопостачання споживачів в опалювальний період шляхом врегулювання питання роботи ТЕЦ в новому ринку електричної енергії.
 
Ухвалення законопроєкту має надати повноваження Нацрегулятору встановлювати граничні ціни на відповідних сегментах ринку електроенергії, що унеможливить неконтрольоване зростання цін на електричну енергію внаслідок відсутності ефективної конкуренції або змови учасників ринку, а також врегулює питання роботи ТЕЦ в період ОЗП, що є необхідною передумовою для забезпечення теплопостачання споживачів в опалювальний період.
 

Також, 259 народних депутатів проголосували за скорочення наполовину підготовки законопроекту до другого читання. 

]]>
<![CDATA[Мінсоцполітики: українці отримали квитанції за комуналку без урахування пільг та субсидій]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/mnsocpoltiki-ukrajinc-otrimali-kvitancji-za-komunalku-bez-urahuvannja-plg-ta-subsidj-57989 Wed, 13 Nov 2019 11:07:00 +0300 message Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій, про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики.
 
Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.
 
Нагадаємо, що відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.
 
Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).
 
Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися  у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).
 
У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).
 
Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.
 

У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці. 

]]>
<![CDATA[Чиновниця ОП попалася на отриманні неправомірної вигоди в розмірі 300 тисяч доларів]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/chinovnicja-op-popalasja-na-otrimann-nepravomrnoji-vigodi-v-rozmr-300-tisjach-dolarv-57988 Wed, 13 Nov 2019 10:25:00 +0300 message Чиновниця Офісу президента попалася на отриманні неправомірної вигоди в розмірі 300 тисяч доларів. Про це повідомила прес-служба Національного антикорупційного бюро України.
 
Директор департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Офісу президента Світлана Кандзеля вимагала таку суму в обмін на сприяння в призначенні на посаду керівника в компанію "Нафтогаз України". Детективи бюро провели операцію під прикриттям і зловили чиновницю на отриманні половини коштів - 150 тисяч доларів.
 
Прес-служба Офісу президента на сторінці в Facebook підтвердила факт інциденту і зауважила, що корупцію необхідно викорінювати.
 
Крім чиновниці, співробітники НАБУ затримали спільницю чиновниці - колишнього заступника міністра культури України 2011 року, а також інших осіб, які причетні до інциденту.
 

Спільно зі співробітниками Служби безпеки України, працівники бюро провели заходи для встановлення подробиць справи, а також рішення повідомлення про підозру. 

]]>
<![CDATA[Місія МВФ повертається до України]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/msja-mvf-povertajetsja-do-ukrajini-57987 Wed, 13 Nov 2019 09:47:00 +0300 message Візит місії МВФ до України розпочнеться цього тижня. Про це заявив Постійний Представник Міжнародного Валютного Фонду в Україні (МВФ) Йоста Люнгман у Києві,  повідомляє пресслужба представництва фонду в Україні.
 
“Місія МВФ на чолі з паном Роном ван Роденом розпочне свою роботу в Києві цього четверга 14 листопада 2019 року для продовження обговорень з представниками влади стосовно нової програми, що підтримуватиметься Міжнародним Валютним Фондом”, - говориться у повідомлені.
 
Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд у листопаді очікує візит місії МВФ до Києва. 
 
Як повідомлялося, Україна веде переговори про можливість відкриття Фондом нової 3-річної програми розширеного фінансування на $ 5-6 млрд. У вересні Київ відвідала місія МВФ, яка згодом повідомила про плани продовжити дискусію в найближчі тижні. 
 

 

]]>
<![CDATA[Роздрібні ціни на природний газ для населення по регіонах зросли на 12,57%]]> http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/rozdrbn-cni-na-prirodnij-gaz-dlja-naselennja-po-regonah-zrosli-na-1257-57986 Wed, 13 Nov 2019 09:24:00 +0300 message НАК «Нафтогаз України» підвищив відпускні ціни на газ для газзбутів, який вони мають поставити населенню, до 4899,00 грн/тис куб. м без ПДВ. Це на 14,66% вище, аніж у жовтні, коли ціна становила 4272,76 грн/тис куб. м без ПДВ. 
 
Про це повідомляє ГазПравда.
 
Роздрібні ціни на природний газ для населення по регіонам також зросли в середньому на 12,57 %. Вони різняться залежно від регіону й відповідного тарифу на розподіл, який встановлює НКРЕКП, а також від націнки, яку встановлює кожен газзбут самостійно.
 
Найвищу роздрібну ціну за газ платитимуть споживачі, яких обслуговують:
 
ПАТ «Миколаївгаз» 7 091,00 грн/тис куб. м (+12,19% у порівнянні з жовтнем)
 
АТ «Рівнегаз» 7085,00 грн/тис куб. м (+12,20% у порівнянні з жовтнем)
 
ТОВ «Газовик» 7086,68 грн/тис куб. м (+12,19% у порівнянні з жовтнем)
 
А найменше за газ платитимуть споживачі, яких обслуговують:
 
АТ «Київгаз» - 6 468,68 грн/тис куб. м (+13,52% у порівнянні з жовтнем)
 
АТ «Кременчукгаз» - 6 478,64 грн/тис куб. м (+13,49% у порівнянні з жовтнем)
 
АТ «Харківміськгаз» – 6 537,32 грн/тис куб. м (+13,36% у порівнянні з жовтнем)
 
 

Споживачі газу, які скористалися програмою «Газовий запас» і закупили паливо за літніми цінами, отримають вигоду – понад 30 грн на тисячі кубометрів. Адже ціна на газ за ПСО у листопаді є вищою, аніж за програмою «Газовий запас». 

]]>
<![CDATA[Адреси де сьогодні буде відсутня холодна вода у Києва ]]> http://capital.jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/adresi-de-sogodn-bude-vdsutnja-kholodna-voda-u-kijeva--57985 Wed, 13 Nov 2019 07:21:00 +0300 message Для надійної роботи систем водопостачання в столиці будуть проводити ремонтні роботи, у зв`язку з чим буде відключено водопостачання за наступними адресами:
 
13 листопада з 18.00 до 10.00 14 листопада 
– вул. Кудрявська, 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 8Б, 8В, 9, 10, 10Б, 10Г, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 43, 37;
 
13 листопада з 8.00 до 23.30  
–  вул. Резервна, 2, 4, 4А, 6, 10, 12, 14А, 14Б, 14В, 16, 18, 20;
 
 
Також на цьому тижні ремонтні роботи будуть проводити й у інші дні:
 
 
14 листопада з 8.00 до 21.30 
– вул. Жилянська, 82/20, 84;
 
14 листопада з 9.00 до 17.00 

– вул. Заремби, 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.  

]]>
<![CDATA[Володимир Омелян, Міністр Інфраструктури України. Про Hyperloop і дороги.]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/volodimir-omeljan-mnstr-nfrastrukturi-ukrajini-pro-hyperloop--dorogi Mon, 03 Sep 2018 13:27:56 +0300 message Володимир Омелян, Міністр Інфраструктури України в інтерв'ю з Євгеном Черняком на каналі «Великі гроші».
 
У цьому випуску Володимир Омелян розповість про те, як міністерство працює над ремонтом і будівництвом українських доріг, чому позитивна динаміка у зниженні кількості ДТП не позначається на якості транспортних шляхів.
 
Обговорять один з найбільш неоднозначних проектів в Україні - Hyperloop. Це абсолютно нова технологія, яку ніхто до кінця не реалізовував. Компетенції діючого міністра інфраструктури України викликають певні сумніви, враховуючи складність і необхідний обсяг фінансування проекту.

Поговорять про заборони залізничних сполучень. Ви дізнаєтеся, навіщо міністерство позбавляє бюджет країни відчутно високого прибутку, і яку альтернативу вони можуть запропонувати 2-3 млн. Українців, які не зможуть виїхати на заробітки в РФ. 

]]>
<![CDATA[Як виглядає паровий котел зсередини]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/jak-vigljadaje-parovij-kotel-zseredini Mon, 20 Aug 2018 14:46:44 +0300 message По суті паровий чи водогрійний котел - це великий чайник для нагрівання води, що складається з великого числа труб, які зовні закриті щільною теплоізоляцією.
 
На фото видно рівно розташовані трубопроводи (фахівці зазвичай говорять пучки труб), які акуратно і геометрично точно огинають отвори для пальників.

На відміну від чайника, у котлі вогонь горить всередині. Власне кажучи, це простір ми і бачимо на фото. 

А якщо не занудно, то сенс такий: у великий котел за допомогою насосів подаються газ (паливо), вода (для створення пари) і атмосферне повітря для горіння.

У топці котла згорає газ, виділяючи при цьому дуже багато теплоти. Внутрішні стінки котла огортає велика і складна трубна система, по якій протікає вода. Вода нагрівається до температури кипіння та випаровується.

Далі отриманий пар перегрівається понад температуру кипіння й під тиском подається в парову турбіну, обертаючи ротор. Потенційна енергія стисненого й нагрітого до високої температури пара перетворюється в кінетичну енергію обертання ротора турбіни, який приводить в рух електрогенератор. Кінетична енергія обертання ротора генератора перетворюється в електричний струм.

джерело фото

]]>
<![CDATA[У Києві черговий прорив труби з гарячою водою]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/u-kijev-chergovij-proriv-trubi-z-garjachoju-vodoju Tue, 27 Jun 2017 14:41:57 +0300 message  
Сьогодні, 27 червня, у Києві в черговий раз прорвало трубу з гарячою водою. Автомобіль з мамою і дитиною йшов під землю прямо на очах перехожих.

На перехресті вулиці Лебедєва-Кумача і вулиці Яблонської, автомобіль Опель провалився під асфальт. Прорвало трубу з гарячою водою. Перехожі рятували мати з 8-ми місячним дитиною. На щастя, маму з дитиною вдалося швидко витягнути без серйозних травм та опіків. 

джерело: dtp.kiev.ua

]]>
<![CDATA[В Києві розпочався Всеукраїнський фестиваль писанок]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/v-kijev-rozpochavsja-vseukrajinskij-festival-pisanok Sun, 09 Apr 2017 22:08:37 +0300 message У Києві стартував VII Всеукраїнський фестиваль писанок.
 
Подивитися на писанки в перший день фестивалю прийшли сотні киян та гостей міста. На Софійській площі організатори презентували 374 роботи митців у напрямі “авторська писанка-мальованка”.
 
Гості можуть побачити Всеукраїнську колекцію традиційних писанок, що представляє регіональні особливості країни. Колекція розташовується на Софійській площі під шатрами та налічує понад 50 000 писанок, виконаних митцями та дітьми з усієї України.
 
В рамках проекту будуть представлені приватні колекції писанок видатних митців. Також на Софійській площі можна буде відвідати Музей із тематичними крижаними скульптурами та навчитися розписувати писанки в зоні майстер-класів.

Фестиваль триватиме на Софійській із 8 до 23 квітня. 

]]>
<![CDATA[Підземне водосховище в центрі Києва]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/pdzemne-vodoskhovishhe-v-centr-kijeva Wed, 20 Jul 2016 13:54:04 +0300 message Потрапити туди не так вже просто. Це одне з трьох підземних водосховищ в самому центрі Києва, воно поки що пустує. У двох інших містять запас прісної води, режимна територія і дуже добре охороняється. Це неймовірно атмосферний місце. Тут, на 6-ти метрових опорах тримається звід, загалом це сучасний аналог цистерни "Базиліка" в Стамбулі.

Джерело: EXPLORATION WAY

]]>
<![CDATA[Столиця готується до Великодня]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/stolicja-gotujetsja-do-velikodnja Sun, 24 Apr 2016 17:45:24 +0300 message У Києві на Софійській площі презентували рекордну кількість писанок - 374 з різних куточків країни. Таке число було обрано не випадково, адже саме на стільки квадратів можна розділити саму площу.

Великодне містечко простягнулося від Софіївської площі до парку "Володимирська гірка", включаючи в себе Михайлівську площу та Володимирський проїзд.

Фестиваль триватиме до 9 травня, до цього часу жителі і гості Києва можуть взяти участь в майстер-класах з розпису яєць, а також проголосувати за найкрасивішу писанку, яку організатори подарують Папі Римському.

]]>
<![CDATA[У Києві знизилась вартість квартир]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-kijev-znizilas-vartst-kvartir Sun, 28 Feb 2016 13:15:42 +0300 message Найбільше ціни на житло впали у Дніпровському районі. Там метр двокімнатки нині коштує понад 1100 доларів. Аналогічне помешкання в Оболонському масиві – майже 1500. Найдоступніше житло також у Святошинському та Деснянському районах. Лідером за вартістю в столиці залишається Печерський район. Там аналогічне помешкання пропонують за понад дві тисячі двісті доларів за метр квадратний.
 
Відео: 24 канал
]]>
<![CDATA[В Україні впали ціни на житло]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/v-ukrajin-vpali-cni-na-zhitlo Sun, 28 Feb 2016 11:15:24 +0300 message За тиждень найбільше впали ціни у Хмельницькому – там метр двокімнатки коштує трохи більше 500 доларів. Аналогічне помешкання в Дніпропетровську – понад 750 умовних одиниць. Лідерами за вартістю житла залишаються Одеса та Миколаїв. Там за метр квадратний просять більше 900 доларів.
 
Відео: 24 канал
]]>
<![CDATA[Експоцентр хочуть повернути у комунальну власність]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/jekspocentr-khochut-povernuti-u-komunalnu-vlasnst Sat, 27 Feb 2016 14:49:32 +0300 message Національний Експоцентр України хочуть повернути в комунальну власність. Мовляв, будівля хоч і на балансі держави, та вона ним не опікується, не фінансує, не розвиває. До того ж, місту підприємство майже не приносить прибутку, хоча Київ дає Експоцентру пільги на користування землею. 

ТСН
 
 
]]>
<![CDATA[На Київщині госпіталізували 14 учнів через отруєння невідомим газом]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/na-kijivshhin-gosptalzuvali-14-uchnv-cherez-otrujennja-nevdomim-gazom Sat, 27 Feb 2016 12:19:18 +0300 message Близько тисячі дітей евакуювали зі школи в селі Крюківщина, що у Київській області. Стався витік газу. Поки швидка перевозили дітей до лікарні, газовики, рятувальники і поліція висували версії, директор школи провів своє розслідування.

ТСН

]]>
<![CDATA[У підвалі завалено будинку в Києві шукають людей]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-pdval-zavaleno-budinku-v-kijev-shukajut-ljudej Fri, 26 Feb 2016 16:06:30 +0300 message До заблокованих у підвалі будівельників лишилося чотири метри завалів. Рятувальники наразі не можуть констатувати смерть громадянина, який був названий загиблим. Вони бачать нерухоме тіло під завалами, поки що не можуть до нього дістатися. Щойно його витягнуть з-під завалів, медики мають оцінити стан потерпілого або констатувати смерть. Врятовані розповіли про ще двох людей у підвалі, до них ще чотири метри завалів

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[Індійські ферми «переселять» в багатоповерхівки]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/fermi-pereseljat-v-zelen-bagatopoverkhvki Fri, 26 Feb 2016 12:20:33 +0300 message Уже в 2020 році в Індії планують збудувати фермерський комплекс, який буде розташований поряд із міськими багатоповерхівками. Такий комплекс, згідно з проектом, буде складатися з шести 36-поверхових веж, виконаних з крос-ламінованих дерев'яних панелей місцевого виробництва, підсилених сталевими конструкціями. Енергія для будівель буде генеруватися за допомогою вітрових турбін і фотоелектричних елементів. У кожній башті крім житлових апартаментів обладнують ресторани, тренажерні зали, офіси, коворкінг-зони для молоді і т. д.

Фото: Budport

]]>
<![CDATA[Інноваційна церква перетворилась на мистецьку інсталяцію]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/nnovacjna-cerkva-peretvorilas-na-mistecku-nstaljacju Thu, 25 Feb 2016 11:55:55 +0300 message Сучасна архітектура дісталась до соборів та церков. У Мадриді збудували церкву Santa-Monica в стилі hi-tech. З вулиці будівля більше нагадує сучасну арт-інсталяцію, аніж Храм Божий. Інтер’єр у церкви теж перегукується із сучасним мінімалістичним дизайном. Єдиним нагадуванням, що це церква є лише розп’яття Ісуса Христа та скульптура Діви Марії.

Фото: З мережі Інтернет

]]>
<![CDATA[У Києві «провалилась» дорога на одному з проспектів]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-kijev-provalilas-doroga-na-odnomu-z-prospektv Wed, 24 Feb 2016 15:58:46 +0300 message У Києві на проспекті М. Бажана просів грунт, а потім взагалі провалився, утворивши яму. Втім, це сталося не на проїжджій частині, а на розподільній смузі. Тож наразі працівники «Київавтодору» чекають подальших вказівок щодо ліквідації провалу.

Відео: 112 канал

]]>
<![CDATA[Екстрим-готель пропонує своїм гостям жити над прірвою]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/jekstrim-gotel-proponuje-svojim-gostjam-zhiti-nad-prrvoju Wed, 24 Feb 2016 12:15:39 +0300 message На крутих схилах перуанських скал розташувався незвичний готель для любителів полоскотати свої нерви. Так, відвідувачам пропонують жити у прозорих капсулах, які прикріплені до скали і майже звисають над прірвою. Дістатися свого номера відвідувачам допомагають професійні альпіністи.

Фото: Lifeglobe
 

]]>
<![CDATA[У Києві відреставрують замок Річарда]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-kijev-vdrestavrujut-zamok-rcharda Tue, 23 Feb 2016 18:24:10 +0300 message Замок Річарда Левове Серце таки відремонтують. Власники найвідомішого будинку в центрі Києва, якому виповнилося 111 років, отримали дозвіл на його реставрацію. Домовитися зі столичною владою про ремонт американський господар замку намагався ще з початку двохтисячних. Загалом, двері будівлі зачинені вже три десятиріччя. Всередині замість історичних інтер’єрів - сучасні написи і сліди від радянської проводки.

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[Східці, які ведуть в нікуди]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/skhdc-jak-vedut-v-nkudi Tue, 23 Feb 2016 11:26:02 +0300 message Сучасні інженери та архітектори проектують найсміливіші задуми. Втім, часто так стається, що поруч із надуманими рішеннями, проектувальники можуть забути про елементарні речі, такі як, наприклад, двері, які б виходили на вже збудовану сходи. Іноді трапляється, що східці просто таки ведуть у стелю. Пропонуємо переглянути найбезглуздіші будівельні провали із східцями.

Фото: з мережі Інтернет

 

]]>
<![CDATA[Рада не прийняла перейменування сотень населених пунктів]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/rada-ne-prijnjala-perejmenuvannja-soten-naselenih-punktv Mon, 22 Feb 2016 18:00:52 +0300 message Вчора сплив строк декомунізації. Учора сплив строк, до яких мали би перейменувати та демонтувати усе, що пов’язане з комуністичним та більшовицьким минулим. Однак Верховна Рада у п'ятницю так і не перейменувала 813 населених пунктів.

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[У Львові підпалили три будівлі російських банків]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-video/u-lvov-pdpalili-tri-budvl-rosjskih-bankv Mon, 22 Feb 2016 16:06:33 +0300 message Цієї ночі у Львові майже одночасно підпалили одразу три російські банки. У будинки, де вони розташовані, невідомі, вочевидь, кинули коктейлі Молотова. В одному приміщенні запалювальна суміш не зайнялася, а от за іншою адресою мало не запалали квартири львів’ян. На вулиці Івана Франка пожежа спалахнула близько першої години ночі. Рятувальники приїхали досить швидко, але погасити пожежу їм не вдалося. Відділення у житловому будинку згоріло повністю. Загроза була і для мешканців.

Відео: ТСН

]]>
<![CDATA[Радянське місто «вмирає» без мешканців]]> http://media.jkg-portal.com.ua/ua/media/one-albom/radjanske-msto-vmiraje-bez-meshkancv Mon, 22 Feb 2016 12:30:54 +0300 message На території Латвії розташувалось військове радянське місто Скрунда-1.  В часи СРСР місто було збудовано для експлуатації окремого радіотехнічного вузла системи попередження про ракетний напад. На території Скрунди-1 знаходилися казарми, 10 блочних житлових будинків, школа, дитячий садок, готель, Будинок культури, лікарня. Втім після розпаду СРСР місто занепало. Останні мешканці покинули Скрунду-1 у 1998 році. А все обладнання було знищено.

Фото: Bigpicture

 

]]>