26 Квітня 2018 p.
Погода
Питання та відповіді
123...161718

Чи потрібно сплачувати кошти на утримання прибудинкової території, якщо біля будинку ліквідували асфальтове покриття та підїзди до будинку згідно розпорядження пана Попова за №1418 від 10.08 2011 року?

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Типового договору на надання послуг утримання будинків і споруд та прибудинкових територій надання таких послуг здійснюється за встановленим тарифом.

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач серед іншого має право на  зменшення  розміру  плати  за надані послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі,  зниження їх  якості  в порядку, визначеному договором або законодавством.


    


Факт ненадання або надання не в повному обсязі послуг фіксується за допомогою акту-претензії, що складається у відповідності зі ст. 18 цього Закону. Акт-претензія споживача подається виконавцю, який протягом трьох робочих днів вирішує питання про  перерахунок  платежів  або видає   письмово   споживачу   обґрунтовану   письмову  відмову  в задоволенні його претензій.


    


Отже, Вам  потрібно скласти претензію про асфальтове покриття, пред’явити її виконавцеві послуг, а якщо це не подіє – захищати свої права у суді.

Відправити
Друкувати
123...161718
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...