13 Грудня 2017 p.
Питання та відповіді
123...161718

Чи потрібно сплачувати кошти на утримання прибудинкової території, якщо біля будинку ліквідували асфальтове покриття та підїзди до будинку згідно розпорядження пана Попова за №1418 від 10.08 2011 року?

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Типового договору на надання послуг утримання будинків і споруд та прибудинкових територій надання таких послуг здійснюється за встановленим тарифом.

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач серед іншого має право на  зменшення  розміру  плати  за надані послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі,  зниження їх  якості  в порядку, визначеному договором або законодавством.


    


Факт ненадання або надання не в повному обсязі послуг фіксується за допомогою акту-претензії, що складається у відповідності зі ст. 18 цього Закону. Акт-претензія споживача подається виконавцю, який протягом трьох робочих днів вирішує питання про  перерахунок  платежів  або видає   письмово   споживачу   обґрунтовану   письмову  відмову  в задоволенні його претензій.


    


Отже, Вам  потрібно скласти претензію про асфальтове покриття, пред’явити її виконавцеві послуг, а якщо це не подіє – захищати свої права у суді.

Відправити
Друкувати
123...161718
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...