25 Жовтня 2014 p.
Питання та відповіді
123...111213

Які документи потрібно надавати для перерахунку оплати за вивіз сміття, якщо я перебувала закордоном протягом 2 років?

Згідно з підпунктом 6 пункту 1 статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач послуг має право на несплату вартості житлово-комунальних послуг за період тимчасової відсутності своєї та/або членів своєї сім'ї при відповідному документальному оформленні. Ви маєте право не сплачувати комунальні платежі за особу, яка тимчасово не проживає у квартирі. Для цього вам необхідно звернутись в ЖЕО з відповідною заявою та надати до неї копії документів, що підтверджують відсутність особи. Бухгалтерія ЖЕО повинна на підставі вашої заяви зробити перерахунок комунальних платежів.

Відправити
Друкувати
123...111213
Поставити питання
Ім’я: Ел. адреса: