24 Червня 2017 p.
Питання та відповіді
123...262728

Яка одиниця виміру для тарифів на централізоване опалення, якщо в будинку встановлений теплолічильник? 1 Гкал або 1 кв.м? Чи має право місцева влада встановлювати для таких будинків абонплату в розрахунку на 1 кв.м?

Відповідно до п. 12 Правил надання послуг з централізованого опалення, централізованого холодного та гарячого водопостачання та водовідведення, затверджених постановою КМУ № 630 від 21.07.2005 року, у разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії  споживач сплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалюваній площі (об'єму) квартири (будинку садибного типу) за умови здійснення власником, балансоутримувачем будинку та/або виконавцем заходів з утеплення місць загального користування будинку. Відповідно до листа НКРЕ від 17.09.2010 року «Щодо розподілу обов’язків» затвердження тарифів на теплову енергію  (одиницею якої є 1 Гкал) здійснюється НКРЕ (НКРРКП), а затвердження тарифів на послугу по централізованого опаленню (одиниця якої є 1 кв. м. опалювальної площі) здійснюється органами місцевого самоврядування на основі тарифів на одиницю теплової енергії, тобто ціна 1 Гкал є похідною для обрахування ціни на послугу за відсутності лічильника теплової енергії. Таким чином, якщо у Вас встановлено будинковий лічильник теплової енергії то сплачувати Ви повинні сплачувати вартість спожитих  Гкал пропорційно опалювальній площі.

Відправити
Друкувати
123...262728
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...