23 Жовтня 2018 p.
Погода
Питання та відповіді
123...262728
Куди ефективніше звернутись, окрім суду, щоб змусити «теплоенерго» здійснити перерахунок за недодані послуги?

Дане питання законодавчо регулюється:

• Законом України «Про житлово-комунальні послуги»
• Законом України «Про теплопостачання»
• Законом України «Про захист прав споживачів»
• Законом України «Про Антимонопольний  комітет України»
• Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. N 630 (далі – Правила)
• Порядок проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості,затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 № 151.

Якщо Ви випробували вже всі можливі методи побудувати конструктивний діалог з місцевим «Теплоенерго», можна порекомендувати звернутись із скаргою на дії «Теплоенерго» до місцевих відділень Антимонопольного комітету України та Управління у справах захисту прав споживачів (координати останнього обов'язково мають бути  вказані у Куточку споживача на підприємстві). До заяви, для найбільш ефективного реагування, можемо порадити надати копію договору, всю переписку, копії актів (відповідно до Правил) та підтвердження того, що працівники «Теплоенерго» не реагували на Ваші скарги.

Поряд з цим повідомляємо, що всі скарги, що надходять на підприємство, повинні реєструватись в окремому Журналі і, як правило,  одним з перших кроків в ході перевірки контролюючого органу є прохання надати цей Журнал для перевірки.

Відправити
Друкувати
123...262728
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...