28 Листопада 2020 p.
Питання та відповіді
123...293031

З якого моменту необхідно сплачувати квартплату і послуги, якщо є тільки рішення суду про поділ квартири? Якщо від мешканців немає даних про показання водоміра, то як нараховують плату за воду?

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на  договірних засадах. Тобто зобов’язання по сплаті за спожиті комунальні послуги виникають з моменту укладання договору, або вчинення дії, яка свідчить про укладання договору. Як тільки Вам переоформлять особовий рахунок згідно рішення суду – з того моменту Ви повинні сплачувати за надані послуги. Плата за надані послуги вноситься  споживачем  відповідно до   показань   засобів   обліку   води  і  теплової  енергії  або затверджених нормативів (норм) споживання на  підставі  платіжного документа  (розрахункової  книжки,  платіжної  квитанції тощо) або відповідно до умов договору на встановлення засобів обліку. Показання квартирних  засобів  обліку  знімаються  споживачем щомісяця. Справляння плати   за  нормативами  (нормами)  споживання  за наявності квартирних засобів обліку без урахування їх показань  не допускається,  за  винятком випадків,  передбачених абзацом п'ятим пункту 16  цих  Правил.  Виконавець  і  споживач  не  мають  права відмовлятися від врахування показань засобів обліку.

Відправити
Друкувати
123...293031
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: