28 Листопада 2020 p.
Питання та відповіді
123...293031

13-го квітня я заплатила за газопостачання. 28-го Травня був контролер за несплату. Запломбувала газ. Боргів до цього небуло. Який останній термін сплати?

Відповідно до п. 9 затвердженого постановою № 620 КМУ від 16.05.2002 року  «Тимчасового положення про порядок проведення розрахунків за надання населенню послуг з газопостачання в умовах використання лічильників природного газу (будинкових або на групу будинків)»  споживачі, які мають квартирні лічильники газу, заповнюють платіжні  документи  згідно  з діючими цінами для відповідних груп споживачів та показаннями лічильників  газу  і  розраховуються  за спожитий  газ не пізніше 10 числа наступного місяця,  якщо інше не передбачено  договором  між   споживачем   і   газопостачальником. Якщо Ви платили за газ, спожитий у квітні, то Ви прострочили по оплаті 3 дні, а значить формальне право відключити Вас від газопостачання у газовиків є.

Відправити
Друкувати
123...293031
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: