28 Листопада 2020 p.
Питання та відповіді
123...293031

Якщо не укладено договір на утримання будинку, чи мають право нараховувати оплату за його утримання?

Згідно ч. 1 ст. 19 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах. Згідно ст. 20 цього ж Закону споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. Тобто, укласти договір – це Ваш як споживача святий обов’язок. Відсутність укладеного договору шкодить перш за все Вам, шановний дописувач. Адже без нього, чи з ним, а Ви продовжуєте мешкати у багатоквартирному житловому будинку, в якому їздить ліфт, вивозиться сміття працюють двірники. Тому нараховувати Вам будуть незалежно від укладання договору, тому що правовідносини виникли із факту Вашого проживання (права власності) на відповідне житло.

Відправити
Друкувати
123...293031
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: