24 Лютого 2017 p.
Питання та відповіді
123...293031

Чи може ЖБК нарахувати борг за минулий рік, якщо квитанції сплачені?

Звичайно ж, такі дії правління ЖБК не будуть правомірними, за умови, що Ви ознайомленні з усіма рішеннями правління Вашого ЖБК щодо розмірів внесків на утримання будинку.

Ст. 1 Закону від 10.07.03 р. N 1087-IV «Про кооперацію» поняття «членський внесок» визначається як неповоротний грошовий внесок, який періодично сплачується членом кооперативного об’єднання для забезпечення поточної діяльності кооперативу.

Перелік витрат встановлюється за рішенням загальних зборів. Але такий перелік повинен включати витрати, здійснення яких є обов’язковим з урахуванням Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу від 17.05.05р. № 76.

Для з’ясування питання правомірності нарахування Вам правлінням Вашого ЖБК заборгованості рекомендую Вам звернутися до голови правління ЖБК та ознайомитися з усіма рішеннями правління за 2011 рік, які стосувалися розмірів внесків членів ЖБК на утримання будинку та прибудинкової території (як член ЖБК Ви маєте на це повне право). Якщо виявиться, що існують рішення правління, які Вам не доведені  в установленому порядку, і керуючись саме цими рішенням Вам нарахували борг – вимагайте негайного скасування заборгованості. В інакшому випадку – Вам доведеться застосувати претензійно – позовний спосіб захисту своїх прав.

Відправити
Друкувати
123...293031
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...