26 Жовтня 2020 p.
Питання та відповіді
123...293031

Я зареєстрована у батьків в Балаклії, а проживаю з чоловіком і сином у Харкові (вони зареєстровані в цій квартирі). Батьки оформляють субсидію, у них вимагають довідку про те, що я реально не проживаю у них. Чи може ЖЕК в Харкові видати відповідну довідку про проживання без реєстрації, і чи може цей документ стати приводом для нарахування комунальних платежів на особу (лічильники не встановлені).

У разі, коли кількість осіб, зазначених у відомостях про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, відрізняється від кількості осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, для призначення субсидії використовуються дані, зазначені у відомостях про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

У разі відсутності відомостей про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб субсидія призначається на підставі рішення районної, районної у м. Києві і Севастополі держадміністрації та виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її створення) ради або утвореної ними комісії та акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства виходячи з кількості осіб, зазначених у декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. На підставі такого рішення підприємства-виробники (виконавці) житлово-комунальних послуг нараховують плату за послуги виходячи з кількості осіб, яким призначено субсидію.

Відправити
Друкувати
123...293031
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: