28 Листопада 2020 p.
Питання та відповіді
123...293031

У нас завершується будівництво багатоквартирного будинку, ми, як мешканці, хотіли б створити ОСББ, але наш уряд видав ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» і тепер вимога ст. 10 цього Закону, суперечить ст. 6 ЗУ «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку». Підкажіть, будь ласка, при створенні ОСББ на норми якого саме ЗУ орієнтуватися?

Для створення ОСББ вам необхідно керуватися ст. 6 профільного Закону «Про ОСББ». У 9 абзаці ст. 6 цього Закону дійсно допущена помилка в частині відсутності слова «голосів усіх співвласників». Тому у Вас два шляхи. Враховуючи 7, 8 абзаци діяти так, ніби цього упущення немає. Або дочекатися внесення і прийняття відповідної поправки в Закон.

Відправити
Друкувати
123...293031
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: