24 Лютого 2017 p.
Питання та відповіді
123...293031

ЖЕК відмовляється міняти двері в підвалі будинку, мотивуючи тим, що квартра приватизована. Це значить, що і в підвалі міняти двері потрібно самому. Підкажіть, як вирішити це питання?

Відповідно до Типового  Переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою КМУ № 869 від 01.06.2011 року, послуги з прибирання та поточного ремонту конструктивних елементів підвальних та цокольних приміщень обов’язково входять до переліку послуг, які надає виконавець з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (ЖЕК).

Незалежно від того, чи приватизована у Вас квартира, чи ні, ЖЕК зобов’язаний виконувати функції по утриманню будинку, в тому числі і підвального приміщення, адже Ви є тільки власником жилої площі.
 
Тому, якщо ЖЕК відмовляється виконувати роботи по заміні дверей в підвалі – необхідно скласти претензію в порядку ст. 18 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», бажано колективну, а якщо не допоможе - скаргу на місцевий виконавчий комітет.

Відправити
Друкувати
123...293031
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...