23 Жовтня 2019 p.
Питання та відповіді
12345

Чи може ОСББ, шляхом підписання протоколу, змінити форму оплати з розрахунку - плата за 1кв. м, рівномірно між квартирами? (У законі про ОСББ чітко прописано, оплата пропорційно площі). Власники квартир великої площі хочуть «задавити» однокімнатні, шляхом плати за квартиру порівну для всіх. При чому в будинку є квартири 40 м кв. і 120 м кв.

Ні, не може. Ст.20 ЗУ Про ОСББ встановлює : Частка співвласника у загальному обсязі внесків і платежів на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку встановлюється пропорційно до загальної площі квартири (квартир) та/або нежитлових приміщень, що перебувають у його власності.

Відправити
Друкувати
12345
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: