24 Лютого 2020 p.
Питання та відповіді
12345

У нас таке питання: ми закінчили оформлення останніх документів на створення ОСББ. ОСББ на чотири будинки, створено не зовсім за власним бажанням, а через необхідність: нашим ЖЕКом була школа, до неї було включено чотири будинки. Найстаршому будинку 110 років, а молодшому 51 рік. Місцеві жителі, а саме 47 квартир це 60% пенсіонери. На перших зборах ми вирішили, що правління ОСББ буде працювати на добровільних засадах, кошти будуть збиратись в разі нагальної потреби, але сьогодні в податковій нам відповіли, що правління, або хоча б голова ОСББ повинен отримувати зарплатню не менше прожиткового мінімуму. Чи може правління працювати на добровільних засадах? На які документи ми можемо в разі необхідності опиратись?
 

Відповідно до ст.10 ЗУ «Про ОСББ» у об’єднання, через рішення загальних зборів, є право: «визначення розміру матеріального та іншого заохочення членів об'єднання і правління». Виходячи з написаного у Законі, спробуйте прийняти рішення, наприклад, щодо звільнення члена правління від сплати членського внеску на утримання будинку та прибудинкової території за те, що він, припустимо, виконує беззарплатні функції голови. 

Відправити
Друкувати
12345
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: