18 Жовтня 2019 p.
Питання та відповіді
12345

ЖБК створений у 1986 році. Сам управляє своїм будинком: укладаються договори, виконується поточний і капітальний ремонт. Мешканці - власники квартир виплатили за них, на відміну від мешканців держфонду, які приватизували їх безкоштовно. У Законі № 417 нічого не сказано про ЖБК. Що чекає ЖБК після 1 липня 2016 р?

Ви можете керуватися ст. 5 ЗУ «Про ОСББ». Також можете обрати «свій» ЖБК, якому доведеться внести зміни в Статут, управителем свого будинку. В іншому випадку, після 1 липня 2016 року, це зробить за вас ОМС.

Відправити
Друкувати
Роз’ясніть,будь ласка, хто ж є кінцевим вигодоодержувачем в об’єднанні співвласників багатоквартирного будинку? Співвласники? Мешканці створили ОСББ у будинку комунальної власності, будинок залишився на балансі комунального госпрозрахункового житлово-експлуатаційного підприємства, обслуговування будинку здійснюється керуючою компанією, яка за договором з міською радою надає послуги з управлінням житловим фондом комунальної власності міста. В свою чергу мешканці мають прямі договори з керуючою компанією та здійснюють оплату за надані послуги по затвердженим міською радою тарифам. В ОСББ не здійснюється ніяких додаткових коштів на утримання будинку, голова правління працює на добровільних засадах. Правління занепокоєне застосуванням штрафів до об’єднання у разі неподання даних про вигодоодержувача. Отримати данні від усіх співвласників багатоквартирного (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності) правління не має можливості та й вимагати такі документи від людей правління не має права.\r\n\r\n\r\n
12345
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: