27 Лютого 2017 p.
Питання та відповіді

Відповідно до закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» Стаття 28. Повірка засобів вимірювальної техніки \r\пп.3. Порядок подання фізичними особами, що не є суб'єктами підприємницької діяльності, - власниками засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань якими використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду) на періодичну повірку цих засобів та оплати за роботи, пов'язані з повіркою, встановлюється Кабінетом Міністрів України. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) зазначених засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо - і водопостачання. Чому я повинен платити за ці послуги?

Згідно ст. 322 ЦКУ власник несе тягар утримання майна. Оскільки Ви як споживач є власником лічильника води, відтак повинні сплачувати вартість утримання його в належному стані, також і повірки. Згідно постанови КМУ № 869 від 01.06.2011 року, якою затверджений Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, до тарифів  ліцензіатів включаються лише витрати на повірку лічильників, які знаходяться у них на балансі чи у власності.

Відправити
Друкувати
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...