14 Листопада 2018 p.
Погода
Питання та відповіді
123...232425

Чи входить в обов'язки комунальної служби ремонт покрівлі? Що входить в квартплату ( в моєму випадку близько 80 грн), якщо рахунки за воду, вивезення сміття, електроенергію надсилають окремо. Ліфта немає. Численні заяви з проханням відремонтувати покрівлю (починаючи з 2007 року) результатів не дали.

Відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території, затвердженого постановою КМУ № 869 від 01.06.2011 року поточний (до 5%) ремонт конструктивних елементів будинку, в тому числі і даху входить до накладних витрат тарифу. Обсяги понад 5%  вважаються капітальним ремонтом і мають проводитися за рахунок балансоутримувача будинку. Ви маєте право звернутися до суду та визнати  бездіяльність ЖЕКу та міської ради з цього питання.

Відправити
Друкувати
Квартиронаймач (3-ох кімнатна квартира, не приватизована!) має величезну заборгованість по квартплаті (понад 30 тисяч гривень) і не збирається платити за комунальні послуги, посилаючись на те, що не має грошей, при цьому ніде не працює і не працювала жодного дня. Але має (у віці 25-ти років!) аж чотирьох малолітніх дітей і регулярно отримує допомогу на дітей, у тому числі, і виплати при народженні дітей. Остання дитина народилася 2 місяці тому назад і цій матері держава повинна виплатити більше, а ніж 100 тисяч гривень, на які вона і збирається жити у майбутньому. При цьому з нею проживає і її співмешканець (цивільний чоловік), який теж користується усіма комунальними послугами. Періодично у квартирі проживають квартиранти, які сплачують за це гроші.\r\nЯк заставити цю жінку платити за квартиру, якщо ЖЕК не звертається до суду і не вимагає, щоб ця людина платила за те, чим вона користується.\r\nНевже немає в нашій країні механізмів, для того, щоб примусити таких людей платити або їх виселяти чи переселяти у інше житло.\r\nПри цьому ця жінка не слідкує за своєю квартирою, у першу чергу за сантехнікою і, як результат, періодично затоплює сусідів, які проживають під нею.\r\nМожна продовжувати, у тому числі і те, як вона себе поводить і постійно порушує правила співіснування серед мешканців багатоквартирного будинку.\r\nЩо у цій ситуації можна зробити і хто може примусити ЖЕК виконувати свої обов\"язки?\r\n
123...232425
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...