11 Грудня 2018 p.
Погода
Питання та відповіді
123...232425

Доброго дня! Підкажіть як підняти тариф на ЖКГ, якщо депутати проти! В даному випадку ми довести свою провоту не можемо?

Відповідно до п. 6 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» встановлення  цін/тарифів  на  житлово-комунальні послуги нижчими   від   розміру  економічно  обґрунтованих  витрат  на  їх виробництво  без відповідного відшкодування не допускається і може бути оскаржено в суді. Якщо депутатським корпусом встановлені тарифи на послуги, які не відшкодовують всіх витрат підприємства – Ви можете звернутися до окружного адміністративного суду і зобов’язати прийняти економічно обґрунтовані тарифи.

Відправити
Друкувати
Квартиронаймач (3-ох кімнатна квартира, не приватизована!) має величезну заборгованість по квартплаті (понад 30 тисяч гривень) і не збирається платити за комунальні послуги, посилаючись на те, що не має грошей, при цьому ніде не працює і не працювала жодного дня. Але має (у віці 25-ти років!) аж чотирьох малолітніх дітей і регулярно отримує допомогу на дітей, у тому числі, і виплати при народженні дітей. Остання дитина народилася 2 місяці тому назад і цій матері держава повинна виплатити більше, а ніж 100 тисяч гривень, на які вона і збирається жити у майбутньому. При цьому з нею проживає і її співмешканець (цивільний чоловік), який теж користується усіма комунальними послугами. Періодично у квартирі проживають квартиранти, які сплачують за це гроші.\r\nЯк заставити цю жінку платити за квартиру, якщо ЖЕК не звертається до суду і не вимагає, щоб ця людина платила за те, чим вона користується.\r\nНевже немає в нашій країні механізмів, для того, щоб примусити таких людей платити або їх виселяти чи переселяти у інше житло.\r\nПри цьому ця жінка не слідкує за своєю квартирою, у першу чергу за сантехнікою і, як результат, періодично затоплює сусідів, які проживають під нею.\r\nМожна продовжувати, у тому числі і те, як вона себе поводить і постійно порушує правила співіснування серед мешканців багатоквартирного будинку.\r\nЩо у цій ситуації можна зробити і хто може примусити ЖЕК виконувати свої обов\"язки?\r\n
123...232425
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...