11 Грудня 2018 p.
Погода
Питання та відповіді
123...232425

Чи повинні мешканці 1-2 поверхів платити за ліфт і проведення планових ремонтів, і які з цього питання є нормативні документи.

У багатоповерхових будинках з ліфтом ліфт є спільною неподільною власністю власників квартир. За Постановою № 529 КМУ всі власники квартир, крім кв. на 1-му поверсі, зобов'язані утримувати ліфт і тому оплачувати його технічне обслуговування. Власники не платять за користування ліфтом, а оплачують його утримання.

Але власники мають право встановити для мешканців будинку (рішенням в установленому порядку) плату за користування ліфтом, яка буде використана на оплату технічного утримання ліфтів.

Збір такої плати здійснюється невеликим переобладнанням ліфтів. Наприклад, установка обладнання та введення карток, аналогічних телефонним, жетонів.

Відправити
Друкувати
Квартиронаймач (3-ох кімнатна квартира, не приватизована!) має величезну заборгованість по квартплаті (понад 30 тисяч гривень) і не збирається платити за комунальні послуги, посилаючись на те, що не має грошей, при цьому ніде не працює і не працювала жодного дня. Але має (у віці 25-ти років!) аж чотирьох малолітніх дітей і регулярно отримує допомогу на дітей, у тому числі, і виплати при народженні дітей. Остання дитина народилася 2 місяці тому назад і цій матері держава повинна виплатити більше, а ніж 100 тисяч гривень, на які вона і збирається жити у майбутньому. При цьому з нею проживає і її співмешканець (цивільний чоловік), який теж користується усіма комунальними послугами. Періодично у квартирі проживають квартиранти, які сплачують за це гроші.\r\nЯк заставити цю жінку платити за квартиру, якщо ЖЕК не звертається до суду і не вимагає, щоб ця людина платила за те, чим вона користується.\r\nНевже немає в нашій країні механізмів, для того, щоб примусити таких людей платити або їх виселяти чи переселяти у інше житло.\r\nПри цьому ця жінка не слідкує за своєю квартирою, у першу чергу за сантехнікою і, як результат, періодично затоплює сусідів, які проживають під нею.\r\nМожна продовжувати, у тому числі і те, як вона себе поводить і постійно порушує правила співіснування серед мешканців багатоквартирного будинку.\r\nЩо у цій ситуації можна зробити і хто може примусити ЖЕК виконувати свої обов\"язки?\r\n
123...232425
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...