19 Квітня 2024 p.
Питання та відповіді
123...232425

Будинок, в якому проживаємо з лютого 1980 року капітально жодного разу не ремонтувався. Самостійно мешканці проводять ремонти водопостачання та каналіцації, а також систем теплопостачання, тому за 32 роки експлуатації мереж вони знаходяться в аварійному стані. Чи є законними вимоги житлово-експлуатаційної організації у стягненні офіційно оплати за відключення стояків? Мається лише Розпорядження по житлоуправлінню за підписом начальника управління, рішення ні районної, ні міської Ради немає.

Якщо ремонт плановий, виконується ЖЕКом у відповідності з планом попереджувально-ремонтних робіт з відновлення та ремонту внутрішніх мереж – то така вимога не правомірна, витрати на ці роботи є в складі тарифу на надання послуг. Якщо відключення здійснюється на індивідуальне замовлення споживача, який проводить ремонт у власній квартирі, замінює стояк – то це вже позатарифна діяльність ЖЕКу, госпрозрахункова, тому вимога плати за виконані роботи є правомірною, адже діяльність здійснюється на договірних засадах на замовлення споживача.

Відправити
Друкувати
Квартиронаймач (3-ох кімнатна квартира, не приватизована!) має величезну заборгованість по квартплаті (понад 30 тисяч гривень) і не збирається платити за комунальні послуги, посилаючись на те, що не має грошей, при цьому ніде не працює і не працювала жодного дня. Але має (у віці 25-ти років!) аж чотирьох малолітніх дітей і регулярно отримує допомогу на дітей, у тому числі, і виплати при народженні дітей. Остання дитина народилася 2 місяці тому назад і цій матері держава повинна виплатити більше, а ніж 100 тисяч гривень, на які вона і збирається жити у майбутньому. При цьому з нею проживає і її співмешканець (цивільний чоловік), який теж користується усіма комунальними послугами. Періодично у квартирі проживають квартиранти, які сплачують за це гроші.\r\nЯк заставити цю жінку платити за квартиру, якщо ЖЕК не звертається до суду і не вимагає, щоб ця людина платила за те, чим вона користується.\r\nНевже немає в нашій країні механізмів, для того, щоб примусити таких людей платити або їх виселяти чи переселяти у інше житло.\r\nПри цьому ця жінка не слідкує за своєю квартирою, у першу чергу за сантехнікою і, як результат, періодично затоплює сусідів, які проживають під нею.\r\nМожна продовжувати, у тому числі і те, як вона себе поводить і постійно порушує правила співіснування серед мешканців багатоквартирного будинку.\r\nЩо у цій ситуації можна зробити і хто може примусити ЖЕК виконувати свої обов\"язки?\r\n
123...232425
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: