20 Квітня 2024 p.
Питання та відповіді
123...232425

Я пенсіонер МВС за віком та за вислугою років. Проживаю в сільській місцевості. Які маю на сьогоднішній день пільги по оплаті житлово-комунальних послуг?

У Законі України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» № 76-VIII від 28 грудня 2014 передбачені такі заходи. З 1 липня 2015 року деякі пільги, визначені у ст. 22 Закону України «Про міліцію», надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує доходу, який дає право на соціальну пільгу.

На 2015 рік Кабінет Міністрів встановив податкову соціальну пільгу у розмірі 1710 грн.

Таке обмеження торкнеться і нинішніх працівників міліції, і колишніх міліціонерів, звільнених зі служби за віком, через хворобу або за вислугою років. Нагадаємо, що, згідно зі ст. 22 Закону «Про міліцію», співробітникам правоохоронних органів покладено ряд пільг.

Від сукупного доходу, зокрема, залежатиме можливість користуватися такими соціальними гарантіями, як: - 50% -ва знижка міліціонерам та членам їх сімей при оплаті за користування житлом та комунальними послугами в межах норм споживання, встановлених чинним законодавством; - безкоштовне забезпечення житлом, опаленням і електрикою в межах норм споживання для міліціонерів і членів їх сімей, які живуть і працюють у сільській місцевості, а також у селищах міського типу.

Відправити
Друкувати
Квартиронаймач (3-ох кімнатна квартира, не приватизована!) має величезну заборгованість по квартплаті (понад 30 тисяч гривень) і не збирається платити за комунальні послуги, посилаючись на те, що не має грошей, при цьому ніде не працює і не працювала жодного дня. Але має (у віці 25-ти років!) аж чотирьох малолітніх дітей і регулярно отримує допомогу на дітей, у тому числі, і виплати при народженні дітей. Остання дитина народилася 2 місяці тому назад і цій матері держава повинна виплатити більше, а ніж 100 тисяч гривень, на які вона і збирається жити у майбутньому. При цьому з нею проживає і її співмешканець (цивільний чоловік), який теж користується усіма комунальними послугами. Періодично у квартирі проживають квартиранти, які сплачують за це гроші.\r\nЯк заставити цю жінку платити за квартиру, якщо ЖЕК не звертається до суду і не вимагає, щоб ця людина платила за те, чим вона користується.\r\nНевже немає в нашій країні механізмів, для того, щоб примусити таких людей платити або їх виселяти чи переселяти у інше житло.\r\nПри цьому ця жінка не слідкує за своєю квартирою, у першу чергу за сантехнікою і, як результат, періодично затоплює сусідів, які проживають під нею.\r\nМожна продовжувати, у тому числі і те, як вона себе поводить і постійно порушує правила співіснування серед мешканців багатоквартирного будинку.\r\nЩо у цій ситуації можна зробити і хто може примусити ЖЕК виконувати свої обов\"язки?\r\n
123...232425
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи: