ГлавнаяСпецпроектыОсобливості та технічні характеристики слотів від Ельслотс

Особливості та технічні характеристики слотів від Ельслотс

Від характеристик слота залежить те, чи потрібно його налаштовувати перед запуском, який максимальний виграш, чи може бути додатковий заробіток на цьому слоті. Ігрові автомати можуть більш-менш вигідними для гравця - і оцінити це можна ще до початку гри.

У світі існує дуже багато різновидів онлайн-слотів. Людям, далеким від азартних ігор, здається, що вони відрізняються тільки дизайном. Однак, гравці знають: все трохи складніше.

Від характеристик слота залежить те, чи потрібно його налаштовувати перед запуском, який максимальний виграш, чи може бути додатковий заробіток на цьому слоті. Ігрові автомати можуть більш-менш вигідними для гравця - і оцінити це можна ще до початку гри.

Про що говорять технічні характеристики

Якщо зайти в огляд будь-якого слота - в ньому буде багато термінів, незрозумілих для нового користувача. Ми розписали їх тут, щоб вам не потрібно було гуглити кожен по-окремо.

 1. Мінімальна ставка - нижній ліміт ставок на автоматі. Може підвищиться, якщо гравець налаштовує кількість ліній виплат.

 2. Лінії виплат (кількість ліній) - напрямки, за якими можуть випадати призові комбінації. У класичному вигляді, лініями виплат служили горизонтальні прямі на барабанах. У наш час лінії можуть повертати, включати вертикальні комбінації, кути і т.д. Кількість ліній в автоматі може доходити до декількох сотень.

 3. Кількість барабанів - кількість вертикальних років з символами, які крутяться після запуску слота. Зазвичай буває 3-5.

 4. Таблиця виплат - зведена таблиця, яка містить всі символи і комбінації, за які слот дає виграш. Зазвичай її можна подивитися в налаштуваннях автоматів онлайн.

 5. Максимальний виграш - сума, яку можна отримати від слота при збігу максимальної ставки, множника, самої грошової комбінації і т.д. Це верхній ліміт виграшу від слота.

 6. Скаттер - символ розкиду. Він дозволяє отримати подарунок незалежно від того, на якій позиції з'являється. Найчастіше Скаттер запускають множники або бонусні ігри. Можуть діяти як в комбінаціях, так і самостійно.

 7. Дикий символ або вайлд - символ, який може зайняти місце будь-якого іншого в комбінації. Сильно підвищує шанси гравця на виграш.

 8. Волатильність - показник того, наскільки високі виграші дає слот по відношенню до ставок.

 9. Дисперсія - показує "частоту" виграшів в ігровому автоматі.

 10. RTP або return-to-player - рівень повернення ставок від автомата гравцям. Зазвичай коливається від 90% до 99%. Чим вище цей показник - тим більше грошей віддає слот. У Ельслотс він досягає 98%.

Автомати онлайн в Elslots

Давайте розглянемо найпопулярніші слоти Ельслотс відповідно отриманим знанням.

 1. Book of Ra - хітовий автомат-книжка на тему Стародавнього Єгипту від Novomatic. Мінімальна ставка - 1 гривня, максимальна - 450. Максимальний виграш - х5000. У автомата 9 ліній і 5 барабанів. Присутня бонусна гра, є фріспіни, джекпот. Скаттер і вайлд реалізовані в одному символі - Книзі. Доступний режим автоматичної гри.

 2. Fruit Cocktail - легендарна класика фруктових слотів від Igrosoft. Має 5 барабанів і 9 ліній виплат. Ставки коливаються від 1 до 25. Максимальний коефіцієнт - також х5000. Доступні бонусна гра, гра на подвоєння, джекпот. Є Скаттер - логотип гри, вайлд - коктейль і полуничка - бонусний символ. Ігровий автомат також часто звуть "полуничкою".

 3. Eldorado - House of Xilonen - пригодницький автомат від Black Buffalo на близьку для Ельслотс тематику. У слота 6 барабанів і вражаюча кількість ліній - 192. Ставки можуть бути в діапазоні від 0,25 до 125. Максимальний коефіцієнт - 1000. Автомат може дати фріспіни (до 40 обертань), у нього є вайлд і скаттер. Раунд на подвоєння відсутній.

Як бачите, знаючи характеристики слотів - набагато простіше орієнтуватися при виборі.

 
Комментарии (0)