Актуальные темы
Выручка от экспорта электроэнергии выросла в 2,6 раза
Украина в январе-апреле 2022 года увеличила выручку от экспорта электроэнергии в 2,6 раза (на $87,11 млн) по сравнению с аналогичным периодом 2021 года
20 мая 2022 г. 17:30
25 тисяч тонн бензину отримає Україна з польського резерву як гуманітарну допомогу
Сьогодні Польща є нашим важливим партнером у подоланні паливної кризи. На західний кордон припадає більшість шляхів імпорту нафтопродуктів.
20 мая 2022 г. 11:07
Уряд відмовився від держрегулювання цін на паливо - Постанова
Кабінет міністрів України зупинив дію пункту карантинної постанови, якою встановлювалися граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни бензинів та дизельного палива, що реалізуються на АЗС
20 мая 2022 г. 10:25


УК  При назначении субсидии учитываются доходы супругов, независимо от их регистрации

УК  Категории граждан, которые потеряли право на получение субсидии

УК  Пять основных вопросов и ответов о субсидии на оплату ЖКУ

УК  Как заполнить декларацию для назначения субсидии?

УК  Как заполнить заявление о назначении субсидии? 

  

Публикации перейти

Публикации

Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт, який передбачає запровадження мораторію на підвищення тарифів на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану
Міністерство соціальної політики роз'яснило, що члени родин осіб, зниклих безвісти, можуть отримати пенсію по втраті годувальника.
26 апреля 2022 г.
Таке перепризначення буде здійснюватися на підставі інформації, наявної в органах соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від ПФУ та ДПС.
20 апреля 2022 г.
Пропонуємо роз'яснення на самі поширенні питання: чи потрібно платити за комуналку під час війни; як бути, якщо житло зруйноване та що робити, щоб не попастися на хитрощі мародерів та інші.
18 апреля 2022 г.
У зв'язку з цим Закон України від 15 березня 2022 року № 2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» передбачив наступні податкові зміни
15 апреля 2022 г.
Для обстеження вже сформовано низку груп, до яких входять небайдужі фахівці та експерти, які мають відповідну кваліфікацію. І такі групи продовжують формуватися
12 апреля 2022 г.
У квітні Мінсоцполітики забезпечило фінансування виплати всіх призначених людям субсидій, пільг та грошових соціальних допомог раніше дат, передбачених графіком фінансування.
05 апреля 2022 г.
Минэкономики дает ответы на часто задаваемые вопросы о трудовых отношениях во время военного положения.
14 марта 2022 г.
Возмещаться будут расходы на коммунальные услуги, предоставленные с 1 марта 2022 года. То есть в начале апреля общины смогут подавать свои заявки на возмещение.
14 марта 2022 г.
Денежные пособия, льготы и субсидии люди получат даже если из-за боевых действий органы соцзащиты не работают. Правительство приняло механизм для своевременного начисления и выплаты.
Кабинет министров Украины принял решение о запрете начисления и взыскания штрафов/пени за несвоевременную или неполную оплату услуг ЖКХ населением.
07 марта 2022 г.
17