ГоловнаНовини ЖКГДонецькому бізнесмену зламали двері до квартири через борги по газу

Донецькому бізнесмену зламали двері до квартири через борги по газу

ПАТ «Донецькміськгаз» вперше здійснило примусове проникнення в житлове приміщення за рішенням суду.Про це повідомляє прес-служба підприємства на міському порталі «Життєзабезпечення».29 вересня донецькі газовики вдалися до такого непопулярного заходу стосовно до боржника, який не реагує на вимоги кре

ПАТ «Донецькміськгаз» вперше здійснило примусове проникнення в житлове приміщення за рішенням суду.

Про це повідомляє прес-служба підприємства на міському порталі «Життєзабезпечення».

29 вересня донецькі газовики вдалися до такого непопулярного заходу стосовно до боржника, який не реагує на вимоги кредитора про оплату заборгованості. Борг у кілька тисяч гривень, що утворився ще на початку минулого року, так і не погашений приватним підприємцем, що проживає в Кіровському районі – незважаючи роботу юристів ПАТ «Донецькміськгаз» і судових виконавців.

Даний випадок заборгованості, що утворилася та ігнорується споживачем, не поодинокий, наголошується в повідомленні.

У ПАТ «Донецькміськгаз» пояснюють, що «змушені ввести подібну практику, враховуючи ситуацію, що склалася з газом в країні, і початок опалювального сезону, напередодні якого газовики гостро потребують своєчасної оплати наданих ними послуг». «За наявності заборгованості вони просто не будуть у змозі забезпечити споживачів в повній мірі, оскільки подача газу газорозподільним підприємствам буде припинена, згідно з розпорядженням НАК «Нафтогаз Україна», - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно прийнятий в Україні Закон «Про виконавче провадження» різко змінив характер стосунків між боржником і кредитором на користь останнього.

 
Коментарі (0)