ГоловнаНовини ЖКГКількість доріг Рівненщини невпинно зростає

Кількість доріг Рівненщини невпинно зростає

В селі Малі Цепцевичі Сарненського району Рівненської області відкрили білощебеневу дорогуПро це ІА «Україна Комунальна» повідомили в прес-службі Ріненської ОДА.Участь в урочистостях взяла заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад.Зокрема, вона наголосила на тому, що цього року обласна влад

В селі Малі Цепцевичі Сарненського району Рівненської області відкрили білощебеневу дорогу

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили в прес-службі Ріненської ОДА.

Участь в урочистостях взяла заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад.

Зокрема, вона наголосила на тому, що цього року обласна влада зробила все можливе, аби рік сільських доріг, проголошений головою обласної державної адміністрації Василем Берташем, був відчутним у кожному селі краю.

Вже до кінця року на Рівненщині мають ввести в експлуатацію 360 кілометрів доріг, а це більше 700 об'єктів. Зокрема, в Сарненському районі до здачі готують 44 об'єкти загальною довжиною дорожнього покриття 47 кілометрів і вартістю 4 мільйони 127 тисяч гривень. Ці кошти надходять зі спеціального фонду обласного та районного бюджетів та за рахунок державних субвенцій.

 
Коментарі (0)