Місту Лисичанську (Луганська область) вдалося заощадити 28 млн кубометрів природного газу за допомогою енергозберігаючий технологій.
Про це заявив Лисичанський міський голова Сергій Дунаєв під час наради з міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Бойко, інформує прес-служба Луганської ОДА.
Значної економії коштів вдалося досягти за допомогою децентралізації опалювальної системи міста. В окремих районах міста введено в експлуатацію модульні котельні, які дозволяють зберігати тепло, яке раніше йшло в повітря на шляху до споживача. Нерентабельні котельні закрили, а пільговикам встановили автономне опалення. Крім того, на об'єктах соціально-культурного значення замінено понад 3 тис. вікон на енергозберігаючі. Все це дозволило зберегти у міському бюджеті десятки мільйонів гривень.
Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк закликав керівників міст і районів регіону скористатися досвідом Лисичанська. Він рекомендував використовувати можливості ЗАТ Лисичанського склозаводу «Пролетарій» для випуску енергозберігаючого скла.