ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійНа столичних шляхах засипали ями

На столичних шляхах засипали ями

З початку року на шляховій мережі столиці було ліквідовано ямковість на близько 22 тис. кв. м. Зокрема, напередодні шляховикам вдалося збільшити цей обсяг на 1,7 тис. кв. м.

У зв’язку з покращенням погодних умов автодорівці продовжили роботи з ліквідації аварійно-небезпечної ямковості на шляховій мережі столиці. Так, протягом минулого дня дорожникам вдалося виконати роботи на 1,7 тис. кв. м.  Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі КМДА.

Загалом із початку року роботи виконані на ділянках загальною площею близько 22 тис. кв. м.

Зокрема, у повідомленні зазначається, що дорожні бригади працювали у всіх районах столиці. До прикладу, у Голосіївському районі ремонтні роботи виконувалися на таких вулицях: Дзержинського, Деміївській, Бубнова тощо. Працювали також на вул. Заводській, просп. Свободи, вул. Вітряні гори, Юрківській, Осиповського (Подільський район); Волинській, Ушинського, Освіти, Курській (Солом’янський район); вул. Магістральній (Шевченківський район) тощо.

Окрім того, автодорівці відновлювали асфальтобетонне покриття в місцях аварійних розриттів. Зокрема, працювали за адресами: вул. Саратовська, 47, В. Житомирська, 6, Довженка, 10, Ольжича, 25, Коперника, 14, 27, 29, Шулявська, 20/22; В. Василевської, 4, Туполєва, 20-20-А та багатьох інших у Шевченківському районі. В Оболонському районі майже 400 кв. м ямковості ліквідували на вулиці Єрмака.

Також працівники КК «Київавтодор» продовжують здійснювати заходи з приведення вулично-шляхової мережі міста в належний санітарний стан.

 
Коментарі (0)