Підстанцію 110/35/10 кВ «Дергачі» у Харкові введуть в експлуатацію 18 листопада.
Як повідомили ІА «Україна Комунальна» в АК «Харківобленерго», пуск підстанції стане останнім етапом реалізації Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
У рамках цієї ж програми побудували нові підстанції «Перемога», «Каштанова», повітряні лінії 110 кВ «Сокольники – Перемога» і «Перемога – Дергачі», реконструювали підстанції «Салтівська», «Світло Шахтаря», «Сокольники», «Павлівська», що дало змогу розв'язати проблему перевантаження центральної частини Харкова.
Завдяки будівництву нових та реконструкції наявних підстанцій створено друге кільце джерел живлення, які дозволяють забезпечити стабільне енергопостачання нових станцій метрополітену, стадіону «Металіст», тренувальних баз, міжнародного аеропорту «Харків», готельних і торгово-розважальних комплексів, житлових масивів.
Як повідомили в АК «Харківобленерго», інспектори УЄФА після відвідин нових підстанцій залишилися високої думки про якість їхнього будівництва і технічні характеристики.