ГоловнаНовини ЖКГПрезидент: Україна виконає всі зобов'язання перед кредиторами при реструктуризації «Нафтогазу»

Президент: Україна виконає всі зобов'язання перед кредиторами при реструктуризації «Нафтогазу»

Україна виконає всі зобов'язання перед кредиторами при реструктуризації «Нафтогазу України». Про це заявив Президент України Віктор Янукович на Ялтинському міжнародному форумі по глобальним світовим проблемам, інформує прес-служба Президента.«Ми ведемо розмови з кредиторами, щоб знайти модель, яка б

Україна виконає всі зобов'язання перед кредиторами при реструктуризації «Нафтогазу України». Про це заявив Президент України Віктор Янукович на Ялтинському міжнародному форумі по глобальним світовим проблемам, інформує прес-служба Президента.

«Ми ведемо розмови з кредиторами, щоб знайти модель, яка б задовольняла і Україну, і наших кредиторів. Ми обов'язково виконаємо всі наші зобов'язання», - сказав глава держави. Він нагадав, що Україна підписала європейську Енергетичну хартію, «яка передбачає реструктуризацію «Нафтогазу Україна» і поділ цієї важкої організації на цілий ряд самостійних підприємств».

За словами Януковича, нові компанії «необхідно акціонувати і виводити на IPO, знаходити інвестиційні ресурси і модернізувати»

Також Президент заявив, що Україна подала заявку на покупку Росії в 2012 р. 27 млрд куб. м газу, що на 5 млрд менше, ніж у 2011 р.

 
Коментарі (0)