ГоловнаСпецпроектиЧи можливо отримати кредит безробітному

Чи можливо отримати кредит безробітному

Вибір категорії кредитора потрібно робити виходячи з необхідної суми позики, часу на оформлення, і інших параметрів.

Якщо у людини немає офіційної роботи, вона може стати на облік в службі зайнятості як безробітний і отримати фінансову підтримку від держави. Але отримання такого статусу створює для громадянина певні проблеми при зверненні за кредитними грошима в різні кредитні організації. Розглянемо, чи реально взяти кредит безробітному і які нюанси при цьому можуть виникнути.

Хто може видати кредит безробітному

Існує думка, що кредит онлайн без фото - це прерогатива мікрофінансових організацій. Вони лояльно ставляться до позичальників. Наприклад, ви можете порівняти умови по позиках в МФО, згодних видати гроші в борг навіть тим, хто не працевлаштований офіційно.

Дана категорія клієнтів може кредитуватися і в інших фінансових установах, які професійно займаються наданням позик або кредитів: ломбардах, кредитно-споживчих кооперативах і банках.

Вибір категорії кредитора потрібно робити виходячи з необхідної суми позики, часу  на оформлення, і інших параметрів. Додатково варто враховувати, що саме кредити в Україні мають право видавати тільки банки. Всі інші категорії фінансових організацій можуть запропонувати тільки позики. Ці поняття схожі, але мають деякі відмінності. Наприклад, кредитний договір набирає чинності з дати підписання, а угода про надання позики починає діяти тільки з моменту передачі грошей або іншого майна позичальника.

Як кредитні організації знижують ризики при кредитуванні безробітних

Видаючи онлайн кредит без дзвінків і перевірок https://unionstandardbank.com/bez-dzvinkiv, будь-яка кредитна організація хоче, щоб вони були повернуті своєчасно і зі сплатою відсотків, передбачених договором. Вони не люблять займатися примусовим стягненням заборгованості, так як. при цьому виникають витрати, які не завжди вдається окупити.

При кредитуванні безробітних ризики кредитора вище, ніж при видачі коштів офіційно працюючим громадянам. Навіть в разі примусового стягнення заборгованості з такого позичальника буде практично нічого отримати, тоді як з працевлаштованих осіб пристави можуть утримувати до 50% від зарплати.

Для зниження ризиків при кредитуванні безробітних фінансові організації застосовують різні інструменти:

  • підвищені ставки;

  • запит застави або поручительства інших осіб;

  • зменшення суми кредиту або позики;

  • зменшення терміну позики;

  • запит додаткових документів, наприклад побічно підтверджують наявність коштів.

Найчастіше кредитні організації застосовують відразу кілька способів зниження ризиків (наприклад, зменшують суму позики і збільшують ставку).

 
Коментарі (0)